Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 felettiek, mit bántatok...

40 felettiek, mit bántatok meg leginkább életetek során?

Figyelt kérdés

24 éves (lány) vagyok, épp két munkahely között kell döntenem. Mindegyik érdekel, de két teljesen más terület, ezért sokat kínlódok a döntésben. Szeretnék olyan döntést hozni, ami után életem második felében nem fogok azon agyalni, hogy mit kellett volna máshogy.


A rokonaim nem válaszolnának őszintén, ezért kérdezem a névtelen idegenek tapasztalatait, tanácsait. :)


2019. nov. 4. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármikor válthatsz, nem kell 40 éves korodig ott dolgozni, amit most választasz.
2019. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármit választasz, azt fogod megbánni :) De komolyan.
2019. nov. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leginkább azt, hogy túl sokáig agyaltam és nem mertem sose dönteni. Egy rossz választás is jobb mint ha nem választ az ember.


Akkor fogsz ezen agyalni ha az amit választasz nem fog beválni DE attól, hogy a választásod nem fog kielégíteni még nem jelenti azt, hogy a másik opció jobb lett volna.


Egy kockás lapra írd fel mindkét állás előnyeit és hátrányait aztán ha választottál akkor onnantól kezdve minden erőddel azon legyél, hogy megálld a helyed ott. Ha sikeres leszel akkor tuti nem fogod utólag hibás döntésnek érezni.

2019. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!