Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diplomások, mi volt eddigi...

Diplomások, mi volt eddigi pályafutásotok során a leginkább megalázó munkahelyi élményetek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Azzal szembesülni hogy nem jogállamban élek hanem egy munkahelyen az volt a főnök amelyiknek beosztástól és iskolai végzettségtől függetlenül nagyobb volt a hangja, meg persze kellően primitív volt a pofátlanságokhoz és a korrupcióhoz meg mindenféle csaláshoz. Hamar fel is mondtam mivel meg tudtam élni a szülői gazdaságban is, ráadásul boldogan, szabadon. Aztán meglepve szoktam tapasztalni mikor az emberek irigykedve azt mondják miért nem dolgozom. Gondolom azért nem mert a kedves kis hazámban a nyúl viszi a puskát, azaz a gazember van felül, akik elvárják hogy a tisztességes meg alul legyen. Ha egy ország ezt megengedheti magának az ne nyújtogassa a kezét a munkámra, az éljen meg csalásból, lopásból és korrupcióból.
2018. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Amikor egy fiú (akiről később kiderült, hogy pszichiátriai eset) trágár módon beszélt velem, a tanárral.
2018. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem is beszélt, ordibált.
2018. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szociális munkás vagyok, gyerekvédelemben. Naponta aláznak meg.
2018. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
2 évig szórakozóhelyen dolgoztam takarítóként. Először is, a diplomámat le kellett tagadnom, hogy egyáltalán felvegyenek. Másodszor rendszeresen kellett hányást meg egyéb gusztustalanságot feltakarítanom. A vendégek többsége részeg volt, sokan fogdostak, beszólogattak.
2018. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%
Egy 40 fős építőipari cégnél vagyok előkészítő mérnök és én keresek a legkevesebbet. Egy segédmunkás is többet keres nálam.
2018. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nálam 6 éve megy ez a történet.

Néha el sem hiszem, hogy velem történt ez meg......

2018. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, miért kell külön kiemelni hogy diplomások? Vagy tán azt hiszed, hogy fennhordja az összes diplomás az orrát? Azt hiszed egy iskolázatlan nem teszi, pedig pont neki kéne kisebb arca legyen.
2018. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor az előző munkahelyemen nagyon keményen dolgoztam, rengeteg munkát elvégeztem és egy idő után kaptam a visszajelzést; "Inkább végezz kevesebb, de hibátlan munkát!".


Nekik volt igazuk, de égtem, mint a rongy. :D

2018. nov. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Állásinterjúkon rendszeresen megkérdezik, hogy van-e párkapcsolatom és szeretnék-e gyereket.....


N24

2019. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!