Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hátrányom lehet abból...

Milyen hátrányom lehet abból hogy utálom a párom testvérét?

Figyelt kérdés
Ezt természetesen se a testvér, sem a párom nem tudja. Talán az utálat szó nem is pontos, inkább elviselni nem tudom, irritál az egész lénye, pedig igazából semmi rosszat nem tesz. Egyszerűen pont egy olyan ember akivel soha nem barátkoznék, nem szimpatikus, idegesítő.
2019. nov. 4. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A nővérem nemrég házasodott meg, remélem nem rólam szól a poszt :D De amúgy nem muszáj kapcsolatot tartanod vele, csak ignoráld. Ha a párod észreveszi hogy kerülöd, csak mondd meg az igazat, jobb az őszinteség.
2019. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Páromat megbántanám vele ha elmondanám neki, hogy bocs de nem bírom elviselni a testvéred :/
2019. nov. 4. 21:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod ettől képes megbántódni, akkor nem túl erős a kapcsolatotok, teljesen normális dolog hogy két ember egyszerűen csak nem szociálisan kompatibilis. Nem kell elhordani mindennek a testvérét, csak mondd meg hogy rosszul érzed magad a társaságában. Ha ezt nem érti meg az az ő baja, neked nem kellene emiatt rosszul érezned magad.
2019. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez szuper, remélem te vagy az sógi, én sem tudlak téged, szarsz az életre, ez aztán nagyon motiváló.
2019. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem talált. Miért hiszi mindenki hogy róla van szó? Ezekszerint nem is olyan ritka ez a dolog amiben én is benne vagyok.
2019. nov. 5. 07:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Pàromnak meg huga van, de pàrom kimondarlanul is elvarja valahol a jo csalàdi kapcsolatokat, szerinte szànalmas ha alkalmazkodasi beilleszkedesi vagy nök közti konfliktusok utàlat van, igy a pàrom elött mindenki jàtsza a mosolygos kedveset egymàssal, mi is ugy teszünk mintha "öribarik"lennénk, egymàsnak is üzengetünk a pàrommal "cukisàgokat", közben megfojtanànk egymast egy kanàl vizben, de ezek meg vannak azzal oldva hogy muszajtalalkozokon kivül szepen békén hagyjuk (lesz.rjuk)egymàst
2019. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként itt is egy hugicáról van szó..
2019. nov. 8. 06:30
 8/8 anonim ***** válasza:

A ffiaknak altalaban az a vonzo ha a nök egymas közt kedvesek nyitottak, es ha az egyik utalja a masikat, hajlamos a ffi egyböl egyböl a cuki "aldozatot" vedeni

Nem tudom mennyire ffi a pàrod, de altalaban az utàlkozos nök nem szimpik, en csak azt nem engedtem meg hogy ilyen modon roncsolja a kapcsolatunk minöseget a hugi, hogy engem ne nézzen le miatta a pàrom hogy ö a cuki baratkozos en meg a mogorva sarkany.


Jelzem nem minden ffi elött kell igy szinjatekozni. Normalis esetben nem lesz kevesebb annak a pàrja ha az negativ kisugàrzàsu a hön szeretett hugicara aki nem képes leszàllni az istenitett bàtyjàrol

2019. nov. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!