Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Postán minden csomagot átvilág...

Postán minden csomagot átvilágítanak? Kiderül, hogy nem levél van benne?

Figyelt kérdés
Így akarnék olcsón karkatőket, hajpántokat eladni.
2019. nov. 5. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Sehol nincs eloir a, hogy csak level lehetne benne...
2019. nov. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
ha másfél centitől vékonyabb, akkor rakhatod borítékba. Ha attól nagyobb, akkor még mindig rakhatod légpárnás borítékba.
2019. nov. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Légpárnás borítékokat vettem. Azokat nem adhatod fel sima levélként?


Konkrétan az érdekel, hogy átvilágítják-e az összes levelet?

2019. nov. 5. 23:01
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Én már adtam fel billenő kapcsolótól kezdve permetezőfúvókán keresztül mindent, és csak akkor kötözködtek, mikor már konkrétan csörgött a boríték a sok apróságtól, ami benne volt. Akkor átrakatták velem légpárnásba, és ugyan úgy levélként feladtam.


Szerintem csak külföldi csomagokat világítanak át. Egyébként ilyenkor gondolom drogot/fegyvert egyéb illegális dolgokat ellenőriznek, nem hajpántot és karkötőket, az simán átmegy az átvilágításon is.

2019. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy világítják át. De nem azon múlik, hogy feladhatod-e levélként, hogy mi van benne, hanem a méretén. Meg van határozva mekkora lehet egy levél magassága - akkora, hogy beférjen egy normál levelesládán, kb. 2cm, ha határeset, akkor lemérik a postán. Ha légpárnásba rakod nagy valószínűséggel átlépi ezt a mérethatárt.
2019. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha át is világítják, akkor sem fognak belekötni a karkötőkbe vagy hajpántokba. Ezzel az illegális dolgokat akarják kiszűrni
2019. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!