Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek titeket milyen cél...

Emberek titeket milyen cél tart életben amiért érdemes élni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 08:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Csak a sör!
2019. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

MOst, hogy így kérded, fogalmam sincs!


Amúgy meg az optimizmus, és az, hogy le tudom magam kötni szóval... És biciklizni is szeretek:)

2019. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Jó sok könyvet szeretnék még elolvasni, szeretnék családot alapítani, szeretnék egészségesen 111 éves korig élni, szeretnénk sokat kirándulni, strandra menni...stb.
2019. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

Háát én pl. a buddhizmusban hiszek, azaz ha meghalok akkor "valaki" újjászületik egy hasonló személyiséggel (és problémákkal) mint amilyen most van. Tehát nem hiszem hogy a halál-al együtt véget érne a problémák tengere. Az életem amúgy egy nagy 0 de egyénileg (elzárva a világtól) zen meditációt gyakorlok, hogy egy tisztább tudatot "hozzak létre" de a végső célom hogy végleg elérjem a "nirvánát" és akkor végre megmenekülök, mert többé nem kell újjászületnie ennek a "problémahalmaznak" - ami jelenleg "én" vagyok.

Másfelől ha tévedek, és halál valóban a teljes megsemmisülés, akkor könnyebb dolgom lesz, mert így "belátható időn" belül véget ér a szenvedésem :)

2019. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
A rengeteg orgazmus
2019. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Az, hogy itt vagyok 30 éves és már mostanra megjártam a poklok poklát (és itt most nem arra gondolok hogy apuci nem vett nekem lakást). Már mindent túlélek, erős vagyok, és képes vagyok látni az embereket valójukban is.

Ja meg az orgazmus :D

2019. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezeket én is szeretem :) plusz még egy pár illegális dolgot nah meg a japán pólókat meg a pénzt de ha az érem másik oldalàt ,hogy ezekért mennyit kell dolgozni és mennyi stresszt kell elviselni és életem nagyobb része munkával megy el amit nem szeretek meg streszes akkor őszintén szólva nem éri meg szerintem ... Nem értem miért nem lehet az életét csak élvezni ...
2019. nov. 6. 10:06
 8/16 anonim ***** válasza:
10%

Csak élvezni munka nélkül?


Keress egy idős személyt, akinek nincs senkije és rád hagyja a vagyonát, max így lehet sok pénzhez jutni, de van, hogy így is sokat kell várni, mire örökölsz. És még törődni is kell vele, de ha nagy a vagyona, akkor mindenképpen érdemes. Jobban kijössz vele, mintha robotolsz valahol.


Ha nincs ilyen lehetőséged, akkor is lógathatod a lábad munka nélkül, élősködve valakin, aki eltart, vagy hajléktalanként. Azért ezek nem valami nagy perspektívák.


Az embert az teszi boldoggá, ha olyan munkát végezhet, amit igazán szeret. Nekem szerencsém van, mert olyan a munkám.


Ezenkívül több hobbim is van, ezekért élek.

2019. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
Úgy vagyok vele, hogy nem azért mert érdemes, inkább kötelesség. Ki kell hozni abból ami van, amit csak lehet, és közben keresni az irányt ami felé haladni érdemes. Szóval az életért érdemes élni, mert ez az élet, maga a keresés, a megismerés. Az nem egy-két pont amit el lehet érni, hanem az ami folyamatosan történik, ha éljük az életet. És ilyen értelemben, élni kötelesség, létezni kevés.
2019. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Régebben a tervek,állom világban éltem,aztán kisebb-nagyobb utazások, most már csak az hogy megtaláljam a boldogságot.
2019. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!