Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha veszek egy BMW-t akkor...

Ha veszek egy BMW-t akkor szóba áll velem?

Figyelt kérdés
A kérdés nem provokatív. Talán azért nem áll szóba velem mert csóró vagyok. De ha veszek egy BMW-T és lenyúlok milliárdokat akkor esélyem lesz nála?
2019. nov. 6. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó szövegértés elégtelen.
2019. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez troll kérdés, de megválaszolom másoknak akik talán komolyan ezen gondolkoznak.


Az, hogy milyen autót vezetsz semmit sem jelent!!!


Kb 30 tinder randiból 2 tudta, hogy milyen autóm van és csak 1 lány ült is benne. Ezek ellenére, nagy részt sikeresek voltak.


Meg amúgy nem is sajnáltam az autómat. Új Ford Rangerem van. ... Csak ez nem első találkozás téma, vagy második, sőt igazából soha sem téma, csak ha a szituáció felhozza, mert el kell vinned valahova a másikat vagy csak el kezdtek az autókról beszélni és éppen oda illik hogy milyen a tiéd.


Ez kb olyan, hogy a WC papír márkáról sem beszélsz idegenekkel, csak úgy. Ha teljön a dolog, akkor nyugodtan, de nem hozod fel csak hogy közölhesd, hogy te Zewát használsz és menő vagy.


Szóval nem értem a gyakoron a többszáz "Szar autóm van, ezért egyedűl fogok meghalni" kérdéseket.

2019. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 Honnan veszed hogy troll kérdés?
2019. nov. 29. 18:27
 14/17 anonim ***** válasza:

13#


-Lehetetlen válaszolni rá, mivel nem adsz megfelelő kontextust a kérdésednek. Azt sem tudjuk kiről van szó.


-Nehéz elhinni, hogy valaki úgy gondolkodik, hogy "BMW = Nők".


-A "lenyúlok milliárdokat" rész meg komolytalanná tette a kérdést, de nem az a "próbálok vicces lenni" fajta. Hanem a "trollkodni akarok" féle.

2019. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ja a pasik meg jól lecsekkolják az árut mielött belefektetnének. A nők meg csak a pénzre hajtanak.

Kinek mi a fontos.

A nők gyereket akarnak, illetve felnevelni őket.

A férfiak meg egy cédát az ágyban, cselédet a konyhában, aki megszüli neki a trónörököst.

Mindenkinek megvan a maga keresztje.

2019. dec. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az értelmes, rendes nő nem az anyagi javakra hajt a RENDES pár keresésekor...


Mindig is úgy voltam:

Egy férfi tudja ki ő maga, ismerje önmagát és legyen tisztában a megvehetetlen értékeivel. Önértékelés, egészséges önbizalom.


A megjelenés kisugárzás alap köve MI MAGUNK vagyunk, viszont ne feledjük, rossz alapra nem lehet építeni igazán.


Anyagi dolgok s egyebek nálam csak annyi:

Legyen önálló, értsen dolgokhoz és saját dolgaira maga oldja meg az anyagi dolgokat.


Egyszer voltam túl engedékeny ezen téren...

Sokáig én tartottam el a másikat s kiderült meg is csalt.


Mindenki aki ismer/t csak néztek, a férfi ismerőseim pedig csak fogták a fejüket és mondták, nem normális a srác.


Tudod ... Az emberek dolgai már-már bántanak, hogy a külsömre nyáladzanak...

Pedig egy szolid nő vagyok s az elegánsabb ruházatot szeretem pl

Magasnyakú vékony garbó, női zakó, körszoknya vagy sima nadrág.


Azt is észre vettem a magam fajta belsővel és tehetséggel rendelkezőket nem kedvelik az emberek , randin a pasik...

Miért?

Mert kisebbségi komplexusuk feltör, amikor mesélek magamról, miket szeretek, miket alkotok, hova jutottam.


A másik véglet pedig: amikor a fejükre van írva nem érdekli őket semmi csak ágyat akarnak látni velem...

Mára ezt alig 10-20perces beszélgetésből 100%-osan meg tudom állapítani s ott hagyni az illetőt.


A harmadik opció se szép...

Meglátják az autómat érkezéskor... Fizetéskor a pénztárcám tartalmát...(alacsony is vagyok, jobb a rálátás)


S szinte segget nyalnak...

Felszinesek...


A mondandódra csak bólogatós kutyust játszanak, nyomulnak...


Egyáltalán nem az érdekli az ilyeneket:

Ki vagy odabent s passzolunk-e...

(Rengeteg művészeti ágon jeleskedem s ebből lett vállalkozásom is.)



Kinél akarsz nyomi módra bevágódni?

Ha eddig nem vonzotta semmi, vagy nem próbálkoztál igazán nála (nem anyagiakkal kell!)...

Akkor hagyd.

Mert ha csak a pénzre figyel fel, akkor az mindent elmond róla!!!!


Rendes embert szeretnél?

+Legyen már tököd és férfi tartásod!!!


Hogyan gondoltad? Eddig se volt kereted ...az csak úgy nem pottyan öledbe.

Hitel? Akkor marha vagy... Jobban lecsúsznál ...


Figyi, ha már pénz... Basszus ...

MAGADÉRT tedd meg ezügyben a lépéseket, ne egy πnáért!!!


Pl találd meg azt amivel szeretsz foglalkozni, tudsz a korunkban érvényesülni és életed végéig szívesen csinálnád, úgy hogy még jól is keresel, sikerélményeid pedig lelkileg, önértékelésben is felemel.

Ami ad egy bizonyos kisugárzást.


Inkább gondolkodj el önmagadon!


Ne akarj párt se míg magadat nem rakod legalább fejben helyre.

2020. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok, ha veszek egy drága autót szóba fognak velem állni testépítők? :)
2020. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!