Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire kell komolyan venni,...

Mennyire kell komolyan venni, ha valaki azt mondja, nem kér semmit szülinapjára/karácsonyra, stb? Csak szerénykedik vagy tényleg komolyan is gondolja?

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 09:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy komolyan is gondolja. Manapság divatba jött pár éve az "élmény ajándékozás", lehet ez praktikusabb lenne, de egyénfüggő, ki minek örül. Lehet ő annak sem örülne, lehet, hogy igen, nem tudható.
2019. nov. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Akitől én ilyet hallottam (nők), azok igenis akartak. A lelki hadviselés része volt ez.

Én férfiként valóban nem akarok, sőt nekem az lenne a legjobb, ha nem is lennének ilyen ajándékozós ünnepek (névnap, születésnap, karácsony, évforduló stb.) Nyilván a fentiekkel van összefüggésben

2019. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok és tényleg nem akarok, utólag nem mondanám azt, hogy "na dehát gondolhattad volna hogy nem komolyan mondtam" "azért mégis jólesett volna" stb.

Férfi vagyok de nem tudom ez esetben számít -e ez. :-)

Esetleg ha tudod hogy valamit szeret, kupont,utalványt stb lehet venni amit arra vált be amire akar.

2019. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én speciel komolyan gondolom, de senki nem veszi figyelembe. :(
2019. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja, #14-hez, nem tudom, hogy számít-e: nő vagyok.
2019. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

Erdemes komolyan venni.

En pl komolyan gondolom. Kulonosebb oka nincsen, csak ugy erzem, hogy kinottem mar abbol a korbol. Van egy baratom, o is komolyan gondolja. Az o eleteben szomoru dolog tortent es azert nem szeret egyaltalan unnepelni semmit. Egy ilyen embert konnyen megbanthatsz, vagy magadra haragithatsz azzal, ha semmibe veszed a kereset. Aki szerenykedik, annak ugyan jol esik, ha megis megleped, de ha nem adsz neki semmit, akkor se fog megharagudni, mert tisztaban van vele, hogy a keresenek ez lehet a kovetkezmenye.

Aki meg csak mondja, hogy nem ker, de valojaban elvarja, hogy kapjon, es aztan hisztizik es megsertodik, az meg is erdemli. Az ilyet egy percig sem kell sajnalni.

2019. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szoktam semmit sem kérni, ha megkérdezik. Helyette a barátaim rászoktak, hogy ilyenkor meghívnak magukhoz egy ünnepi vacsorára. Sokkal jobban esik, hogy az idejükből "áldoznak" rám, mint a pénzükből.
2019. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha én (nőként, ha ennyire fontos a nem) azt mondom hogy nem kérek semmit, az tényleg úgy van. Ne költse senki feleslegesen a pénzét a sokadik felesleges bögrére, kacatra, illatszerre, stb. Ajándék nélkül is fel lehet köszönteni valakit.

Ha nagyon ajandékozni akarok valakinek, én inkább utalványt vagy ilyesmit veszek, abból utána olyan dolgot vesz ami neki tetszikm

2019. nov. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!