Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más sulinál sem bírják ki a...

Más sulinál sem bírják ki a szülők dohányzás nélkül a várakozást?

Figyelt kérdés
Nálunk szülőknek nem lehet bemenni a suliba, az elsősöket - masodikasokat a szülőkhöz kihozzák, akik addig a suli kapujában várnak, egy kis kB 4*5 m eső beálló rész van, ilyenkor esőben oda tömörülnek be a szülők, vannak páran banakocsival is, mondjuk kihoznak a tanító nénik 3*20 elsős és 3*20 masodikas gyereket, van amikor külön, van amikor egyszerre sikerül és még ennyi szülő is vár, többen rágyújtanak ebben a tömegben, és ilyenkor az egész beálló alatt terjeng a füst. Ki is van írva, hogy tilos a dohányzás. A héten volt, hogy vártunk ott szakadó esőben, két anyuka is rá gyújtott mellettem, a tömeg közepén, szóvá tettem udvariasan, de a vége az lett, hogy nekem szólt be az egyik dohányos anyuka, hogy ha nem tetszik álljak én ki az esőben, mert nekik emiatt még nem szólt senki, hogy zavaró lenne.

2019. nov. 9. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én is unom màr ezt az idegbeteg dohányzást mindenhol. látszik néhány emberen, hogy szinte remegnek a cigiért. nem néznek semmit és senkit. a járdán se néznek körül, hanem gyújtják, majd aki mögöttük megy fújják az arcába. én értem, hogy függők, de legyenek már másra is tekintettel.
2019. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 évig cigiztem... És halál komolyan ha nem gyújtottam rá minden egyes szabad percembe már remegtem és megakartam halni... Suliban ahogy kicsengettek már rohantam a wc be dohányozni... 2 dobozzal simán elment... Ha jött a busz akkor is meggyújtottam hogy ha kettőt szívtam bele akkor is... Már leszoktam és nem hiszem el hogy lehettem ilyen hülye... Az tuti hogy a cigi csak pszichés függőség semmi más... Gyenge emberek akik azt hiszik hogy a cigi nélkül meghalnának és nem érnének semmit... Évekig hurrogtam amikor azt mondták hogy csak fejben kell eldönteni... De tényleg így van... Hidd el nem bírják ki...
2019. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!