Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni dohányzó...

Mit lehet tenni dohányzó szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
Az alattunk lakó szomszéd az utóbbi időben állandóan telefüstöli a lakásunkat. Szépen kértem már, hogy legalább nyáron hagyja abba, menjen le, de semmi foganatja nem lett a dolognak. Ti mit csináltok/csinálnátok dohányzó szomszéd ellen? Tudom, hogy sajnos joga van hozzá, hogy rágyújtson az erkélyén, szóval felesleges olyan válaszokkal jönnötök, hogy "joga van hozzá, megteheti, költözz el stb..." Inkább arra lennék kíváncsi, hogy van-e más alternatív megoldás, például valami szagelszívó, vagy ventilátor ajtó felé irányítása stb... Ti mit tesztek ez ellen? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2019. júl. 27. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát például kirázol 4-5 porrongyot, mikor rágyújt.
2019. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ventilátort kipróbálhatod. Kifelé fordítva, de ne forogjon a feje
2019. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Rossz szomszédság török átok. Ez oda-vissza működik.

Ő meg azt írta ki a gyakorira, hogy mit lehet kezdeni egy olyan szomszéddal, aki miatt még a saját lakásában sem dohányozhat nyugodtan.

2019. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Nehogy azt mondd már, hogy egy szál erkélyen elszívott cigarettától, ráadásul egy emelettel lejjebb, a te lakásod tele lesz füsttel. Az én szomszédom is az erkélyén dohányzik, de soha nincs tele füsttel a lakásunk.
2019. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Értelmes választ csak értelmes kérdésre lehet adni. Joga van hozzá. Neked meg nem hiszem el, hogy telefüstöli a lakásodat.
2019. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 és #5 Kinek mi? Nekem már az az egy szál cigi is elég, ami sajnos nem egy szál, mivel láncdohànyosról van szó és ha olyanja van, elszív fél óra alatt 3-at. Ráadásul nagyon erős és büdös cigarettát szív.
2019. júl. 27. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

" Joga van hozzá. "


Neki meg joga van rongyot rázni pont akkor.

Amúgy nem értem a dohányosokat, a saját lakásukat nem akarják füstölni, ezért másokét füstölik tele...

2019. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Tépd ki a tüdejét.
2019. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Én nem értem az embereket komolyan mondom. Én olyan lakásba laktam ahol a lépcsőház nyitott volt és a hálószobám ablaka a gangra nézett konkrétan a szomszéd ott cigizett előtte és őis láncdohányos volt. De nem haltam bele. Most te vagy egy szenilis öregember vagy vagy nincsen jobb dolgod.
2019. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Nem vagyok szenilis öregember, nem is tudom hogy kapcsolódik ez a témához. Örülök, hogy téged nem zavart a dohányzás, engem zavar és kész. Az, hogy nincs jobb dolgom, szintén értelmetlen és nem ide tartozik. Eltérő az emberek igény szintje, ennyi.
2019. aug. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!