Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tekinthetnék magamra...

Hogy tekinthetnék magamra nőként, és nem lányként, ha még nem hagytam el a szülői házat, az egyedüli "keresetem" az ösztöndíjam, ráadásul párkapcsolatom/szexuális életem sem volt soha?

Figyelt kérdés
21 éves fejjel állítólag már illene, de nem megy, főleg, hogy a "felnőtt nők kvalitásának" számító főzéssel is hadilábon állok. Mindig olyan kellemetlenül érzem magam, amikor nőnek neveznek.
2019. nov. 12. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tok mind1? Most attol jobb lenne valamivel az eleted nokent tekintesz magadra? Ne legyenek ilyen idota elvarasaid magad fele.
2019. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha*
2019. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a kereset és a főzőtudomány tesz egy nőt nővé.
2019. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rosszul gondolod.

Egyrészt 21 évesen az vagy, akinek lenned kell, ezt nem mások határozzák meg. Másrészt egy nőt nem az tesz nővé, hogy mennyire tud teljesíteni a konyhában, és semmiképp sem az, hogy volt-e már kapcsolata férfival. Ajánlom figyelmedbe dr. Csernus Imre - A nő című könyvét.

2019. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor tekints magadra lányként. A főzés meg a párkapcsolat nem határozza meg hogy mennyire vagy felnőtt vagy nő, se az, hogy hol laksz vagy mi a kereseted.
2019. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert nő vagy! Az önállóság; a főzés, ha szeretnéd; és remélhetőleg a szex majd jön ha itt az ideje. 1000 más okot is mondhattál volna.
2019. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj ilyen ostoba sztereotípiákkal. Nekem a 70 éves nagymamám a mai napig nem tud főzni, maximum olyat, amit ott hagyott a legutóbb a macska is.
2019. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi lenne akkor valódi indok arra, hogy ne érezzem (felnőtt) nőnek magam? A könyvet ma este sajnos még nem tudom kiolvasni. :D
2019. nov. 12. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:

A felnőttség az önállóságon, a gondolkodásmódon és a felelősségvállaláson múlik, nem máson. Pluszként ide lehetne rakni az érzelmi érettséget, de az olyan sok embernél hiányzik, hogy feleződne a magyar felnőttek száma. :)


Persze nem árt, ha megtanulsz majd főzni. Párkapcsolatot sem ártana idővel keresned, mert az ezzel járó dolgok megtapasztalása (pl. kompromisszumkötések, viták, csalódások is) nagyban hozzájárulnak az érzelmi érettség fejlődéséhez, sőt ezek járulnak hozzá igazán. Azért mondom, hogy nem ártana, mert azért 21 évesen már nem vagy gyerek sem, és ha még pár évig így marad ez az állapot, akkor 25 éves korodra minden pasi fejvesztve fog menekülni előled egy komolyabb kapcsolat hallatán. Akkor is, ha egyébként minden rendben veled. Ezeket a dolgokat egyszerűen át kell élni és megtapasztalni, hogy legközelebb ne kövesd el ugyanazokat a hibákat.

2019. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi kedves kérdező. Manapság ha nő vagy úgyse vár el tőled a picsogáson meg a tipegésen kívül senki semmit. Esetleg egy szigorúan büfé-ruhatár diplomát érdemes összehozni, hogy lehess diplomás ingyenélő valami gazdag férfi nyakán.
2019. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!