Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érdekelnek a pasik?...

Miért nem érdekelnek a pasik? Nem is volt még párkapcsolatom, de nem is érdekelnek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, sose volt párom/barátom, nem is különösen érdekel, szeretek magam lenni, a hobbijaimmal, tartalmas az életem, de félek, hogy így meg sose lesz senkim, de nyilván családot meg majd szeretnék. Mikor elhív valahová egy srác, még ha tetszik is, akkor is találok kibújót, mert tehernek érezném a kapcsolatot. Fog ez változni??

Nem, nem érdekelnek a lányok! A pasikhoz vonzódom, de ha lenne kapcsolatra alkalmam azt elutasítom, nincs igényem rá.


2019. márc. 6. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs igényed rá, akkor ne erőltesd! Ha tehernek érzed, semmi értelme, mert a családot majd még nagyobb tehernek fogod érezni. Fiatal vagy, foglalkozz magaddal, a tanulmányaiddal és a hobbijaiddal, amíg teheted! Majd ha eljön az az idő, hogy ténylegesen szeretnéd valakivel összekötni az életedet, akkor úgyis megteszed!
2019. márc. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Oldd fel légy szíves az ellentmondást a saját leírásodban:


"sose volt párom/barátom, nem is különösen érdekel, szeretek magam lenni"/" tehernek érezném a kapcsolatot"


vs


"nyilván családot meg majd szeretnék"

2019. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Fiatal vagy még nagyon, majd jön az érzés...
2019. márc. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Olyan társak közt kell keresgélned akik nem terhet jelentenek hanem jelentős pluszt jelentenek az életedben. Például ha saját cége van, ami annyi jövedelmet termel hogy otthon háztartásbeli lehetsz és azt csinálhatsz amihez kedved van.

Mert abban mi a plusz ha most alkalmazott vagy, majd megházasodva folytatod ugyanazt? Ez a legkönnyebb, csak semmi értelme.

2019. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2

Fiatal lányoknál gyakran jön elő az érzés, hogy mindenképpen szeretnének majd családot alapítani. Hogy ez ösztönös, a társadalom által belénkdiktált vagy egyszerűen csak a saját gyerekkorunkat boldogan éltük meg egy családban és ezért ezt a mintát szeretnénk követni, nem tudhatjuk biztosan. Az biztos, hogy sok lányban előbb tör elő ez a "családot szeretnék majd alapítani" érzés, mint hogy szellemileg és lelkileg készen állnának rá. Szóval ennek eredményeképp itt van ez a hülye érzés: "Nem akarok későn szülni, de idő kell ahhoz, hogy megfelelő partnert találjak. El kellene kezdenem huszonévesen párt keresni, különben kicsúszok az időből." De közben meg 21 évesen még szeretne magával foglalkozni, nem pedig mindig másokhoz alkalmazkodni, ahogy ez az együttélésnél szokott lenni.

Ez egy irritáló, folyamatos paradoxon a nők fejében. Teljesen normális probléma, ami idővel majd megoldódik: vagy az önálló életet választja és lemond a családról, vagy elkezd lemondani a rengeteg énidőről, amivel jelenleg rendelkezik és családot alapít.

2019. márc. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"akkor is találok kibújót, mert tehernek érezném a kapcsolatot."


Miért éreznéd tehernek ?

Van ennek valami oka ?

Miért félsz egy kapcsolattól ?

2019. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem talalkoztal meg velem😎
2019. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5: Igen, ez tök normális, ha változik az álláspontja valakinek, de az szerintem nem, hogy két egymást ütő dolgot akar...


#7: Biztos egy munkanélküli folyton siránkozó sikerkovács lesz a kérdező álma...


#2

2019. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az Élet számtalan úttal, és jobbnál jobb lehetőségekkel van tele! :-) Ha egész életedben nem lesz pasid, akkor is leélhetsz egy csodálatos életet! :-) Én például személy szerint nem vagyok egy szerelmes típus. Úgy vagyok vele, hogy most miért kéne nekem hosszú éveket szobroznom valaki mellett, csak azért mert neki a két lába között van egy farok, és miért kéne nekem síró gyerekeken cserélgetnem a sz**os pelenkát??!! Volt egy-két kapcsolatom, de ha őszintén magamba nézek, akkor csak a társadalmi sémának akartam megfelelni! Nem szabad! Nem a párkapcsolat témára kell görcsösen rákoncentrálni..., hanem a boldogságot kell megkeresni!! Nekem például pont hogy a felhőtlen egyedüllét, a szabadság lett a boldogság! :-)
2019. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!