Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol rontottam el az életem,...

Hol rontottam el az életem, ha sose voltak barátaim illetve párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Hát ahol a legtöbben: megszülettél.
2019. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Bővebben? Nem tudunk rólad semmit, ez alapján az 1 mondat alapján....
2019. aug. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

90% hogy az a bajod hogy zárkózó típus vagy és nem nyitsz az emberek fel.

A maradék 10% lehet annak is az oka hogy büdös vagy, vagy elhanyagoltan nézel ki és emiatt taszítod az embereket, de lehet az is hogy pont az ellenkezője a bajod mégpedig az hogy túlságosan nyitott vagy, meg nagyon ragaszkodó amivel szintén elijesztesz csak embereket mert attól félnek hogy a fejedre nőnek.

Igazából ha ilyen a jellemed ezt nem te szúrtad el, egyszerűen ilyen vagy, de ha változtatni szeretnél ezen akkor változtass, komoly elhatározással, önfegyelmezéssel ezt megtudod csinálni.

Hidd el nekem én tudom.

Én nagyon barátkozós típus voltam és mindenkihez ragaszkodtam túlságosan is, még a stílusomat is változtattam csak azért hogy még közelebb kerüljek egy emberhez, de ezzel a túlzott ragaszkodással, meg azzal hogy szinte a fejére nőttem csak elijesztettem vele kb mindenkit. Aztán ezekbe belegondoltam és változtattam ezen, nehéz volt, de sikerült.

Amit még nem írtam hogy lehet azzal van a baj hogy olyan a stílusod amivel csak rontasz a helyzeten, ez is benne lehet. De az hogy egyértelmű választ kapj a kérdésedre ahhoz tényleg nem ártana írni valamit magadról.

2019. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!