Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy nézhetnék ki idősebbnek?...

Hogy nézhetnék ki idősebbnek? (30 körülinek)

Figyelt kérdés

Úgy érzem, túl fiatalnak nézek ki, ezért nem vesznek komolyan.

Minden nap letegez és helóval köszön mindenki, a jegyellenőr, a kasszás, a banki ügyintéző, a kiszolgáló, stb. (Olyan helyeken is, ahol az előttem levő embert magázta, szóval nem a "hely imidzse" a bratyizás.) Hozzáteszem MINDEN esetben előre köszönök ezeknek az embereknek, napszaknak megfelelő magázó köszönéssel. Ők meg visszategeznek. Nincs gondom a tegeződéssel, de a csendőrpertut ki nem állhatom.

Hogy tűnhetnék idősebbnek, hogy ne valamiféle taknyos kamasznak nézzenek, hanem felnőttnek?

Vagy mások milyen módszerrel érik el, hogy ennyi minimális alapvető emberi tiszteletet adjanak nekik?


2019. nov. 13. 09:33
1 2
 1/17 Lazy Lover ***** válasza:
49%
Örülj neki èn is ilyen vagyok nõvesz szakàlat de rajtam az se segít
2019. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. :)
2019. nov. 13. 09:39
 3/17 Lazy Lover ***** válasza:
Akkor passz 🤣😂😂
2019. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Öltözzön öregesen, pl. kössön kendőt a fejére, mint a falusi asszonyok...


Engem tegnap 15 évvel néztek fiatalabbnak, mint amennyi vagyok. Egyáltalán nem zavar, sőt nem is foglalkozom vele.

2019. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem tokmindegy, hogy tegeznek? Inkabb orulj neki. En tartok orakat az egyetemen, es magaznak, meg tanar uraznak a 4-5 evvel fiatalabbak. Az sokkal rosszabb, hidd el :D
2019. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Én 60+ évesen nem csinálok gondot abból, ha letegeznek, vagy ha fiatalabbnak néznek és ezt ezelött 30 évvel sem tettem.

Azt meg látom, a "csendöpertu" fogalmaval te (SEM) vagy tisztában, ahogy rengeteg más ember sem!

Ha téged kamaszosnak tartanak, az nem a kinézeted, hanem a viselkedésedböl adódik, abból, hogy bizoyntalan vagy, túl mereven állsz mindehez és mindenkihez, nem tudsz laza lenni és nincs önbizalmad.

Emellett ennek semmi köze a tiszteletadáshoz, ha neked ennyire fontos a magázás, akkor hangosan kérd ki, ha letegeznek! (Akkkor nem fogják tovább folytatni, viszont amgukban vagy hülyének, vagy begyepesedett valakinek fognak tartani)

2019. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a klubban. 37N, akit még mindig hellóznak, hiába köszön előre illedelmesen
2019. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell idősebbnek kinézned, mert a tisztelet nem azon alapszik, hogy ki hány évesnek néz ki, sem azon, hogy hány cm magas.


Viselkedj illedelmesen, kontekvensen magázd azokat, akik letegeznek alapból, és ha nem használ semmi, akkor kell keményebbre venni a figurát: "Kérem, ne bizalmaskodjon velem!" Vagy a bunkóbbjával? "Úgy emlékszem, nem őriztünk együtt libát, igaz?"


És minden esetben ilyen mondat után azonnal és szó nélkül tessék hátatfordítani, nem törődve az illető pampogásával, és elvonulni, mint a csatahajó, olyan méltósággal és tisztelettel. Egy idő után megtanulják azt, amit az oviban, alsó tagozatban elfelejtettek megtanítani nekik (vagy otthon a kedves szüleik).

2019. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogadod a ma 10:12-es tanácsát, akkor garantáltan bunkó idiótának fognak tartani és joggal!
2019. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Később meg az lesz a probléma, hogy mindenki magáz :) Szerintem inkább örülj, amíg fiatalabbnak tűnsz.
2019. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!