Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régebben az emberek jórésze...

Régebben az emberek jórésze miért tűnt jóval idősebbnek a valós koránál?

Figyelt kérdés
Fényképek, videók alapján, még akár a mindössze szűk 20 évvel ezelőttiek alapján is, egy 29-31 éves embert simán 39-40-nek mondanék manapság.
2019. jún. 17. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem voltak rommá sminkelve/photoshopolva.
2019. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Korábban házasodtak meg és szültek. Egy szülés 3 évvel öregíti az embert. A válás sem volt divat. Egy rossz kapcsolat alatt kétszer olyan gyorsan öregszik az ember. Ki kell lépni belőle minél előbb.
2019. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondta az egyik 45 éves férfi ismerősöm. Még most is ébenfekete, dús haja van, súlyfeleslege nincs. Ő is annak tudja be, hogy a legkomolyabb kapcsolata sem tartott 1,5 évnél tovább, és gyereke sem született. :D
2019. jún. 17. 21:39
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Egy szülés 3 évvel öregít?? Háháhá, honnan veszed ezt az elképesztő ostobaságot? Blikk?

Nem ápolták úgy a bőrüket régen, mint ma. Nem volt ennyi kence, pakolás, kozmetikába sem jártak, nem festették havonta a hajukat, nem volt ennyi ruha, pár darabból lehetett választani, vagy jól állt, vagy nem. És mindenki elfogadta a korát. Ma ez a görcsös fiatalnak kell látszódni minden áron felfogás szetencsére leáldozóban van. Nincs szánalmasabb, mint egy ötvenéves, aki húszévesnek öltözik.

2019. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as: én nem az ötvenesekre gondoltam elsősorban, hanem a sokkal fiatalabbakra. Ahogy írtam is, már 30 körül úgy néztek ki nagyon sokan, mint a mostani 40 körüliek.
2019. jún. 17. 21:46
 6/13 A kérdező kommentje:
Azzal én sem értek egyet, hogy a szülés olyan nagyon öregítene. Nagyon sok szép, fiatalos és kívánatos édesanyát látok, akár 2 gyerekkel is sétálni.
2019. jún. 17. 21:47
 7/13 A kérdező kommentje:
"Fiatalos"...mondom ezt 29-32 közötti nőkre...elnézést! :)
2019. jún. 17. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek 3 gyerekes 40 éves nőt, aki simán megállná a helyét bármelyik kifutón. És ismerek 20 évest, aki 30-nak néz ki. Ez igényesség kérdése, kinek mennyire fontos a külső és persze genetika is. Anyám pl. soha nem járt kozmetikában, olcsó krémeket használt, a naptejet hírből nem ismerte, mégis sima, ránctalan bőre volt még ötvenévesen is.
2019. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rossz táplálkozás, rossz pszichés állapot, fizikai kizsákmányolás, agresszió a családban (főleg nőknél), az orvostudomány fejletlensége...stb
2019. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Lazy Lover ***** válasza:
29%
Ez valami rossz vicc? A mai 30 40 évesek simán ki nézznek vén embereknek..
2019. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!