Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ezzel a baj?

Mi ezzel a baj?

Figyelt kérdés

Épp az előbb láttam egy facebook posztot egy focis csoportban, ahol a sárga földig oltottak valakit mert megkérdezte hogy lehet e vinni a meccsre kaját és vizet.

Sosem voltam még egy stadionban sem, sőt, meccsen sem, nem tudom hogyan zajlanak ott a dolgok. Nem értem hogy emiatt miért nyomott mindenki röhögős reakciót a posztra, valamint anyáznak, bziznak a kommenteknél?

Azt hittem valaki leírja mi a poén lényege, de nem találok magyarázatot a kommenteknél, csak oltást. Sejtem, hogy a meccseken sört isznak, de miért baj ha valaki.vizet akar inni? Emiatt kell valakit szarrá oltani?


2019. nov. 13. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Valoszinüsitem en is, hogy a meccs az éppen nem mozi filing hogy ott ropogtatsz meg eszel vagy nem is a piknik miatt mennek ki a szurkolok. Gondolom ez huszadrangu dolog egy meccsen kaja, amikor drukkolnak es a gyözelem a lényeg.


Kb ahhoz hasonlo mikor menne valaki boxolni es szetverik de ö a kesztyü szinen van fennakadva.

Valahol ilyesmi lehet ami röhejes

2019. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Nincs ezzel baj. Fociszurkolóktól, akiknek még facebookon is ez az elfoglaltság viszont nem is várnék mást.
2019. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néhány reakció valóban elég durva volt, de alapvetően azért nevetséges mert az embernek szurkolnia kell kimenni a stadionba, nem azért hogy tömje a fejet, kólát igyon, arcot fessen, nevetséges bohocsapkat húzzon vagy dudaljon. Ezek szórakoztatóipari kellékek és semmi közük a szurkolashoz vagy egyáltalán a közösségi élményhez amit egy mérkőzés jelent, pláne ha válogatottrol van szó. Sok embernél talán azert nyílt ki a bicska mert ilyen emberek jutottak jegyhez akik láthatóan az elmúlt ket-harom évtizedben nem voltak meccsen és jó eséllyel nem is lesznek a nyitó után. Eközben pedig olyanok ragadták kint akik évtizedek óta koptatjak a magyar lelátókat az nb1-ben, kitartanak a korrupció, xar foci, bmlsz, nevetséges tulszabalyozas és egyéb szurkoellenes tendenciák, vagy épp a ketteshez hasonló frusztrált libsik lejárató kampánya ellenére. Vagy épp a legsötétebb években is utaztak a válogatottal idegenbe, pénzt és energiát nem kímélve. A szánalmas jegyértékesítő rendszer miatt sok ilyen ember maradt le önhibáján kívül a jegyről, miközben egymeccses szelfibohocok pedig majd jót pózolnak az interneten, meg újságoljak mindenkinek hogy ott voltak, közben meg a meccsen ülnek mint a kuka. Persze az anyazassal és a bzizassal nem értek egyet de alapvetően teljesen igazuk van.
2019. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!