Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokszor elkövetem azt a hibát...

Sokszor elkövetem azt a hibát hogy ha valakit kedvelek és kötődöm hozzá akkor a lelkem kiteszem mindent megbocsátok és túl megértő vagyok. Ezzel vissza is élnek én szeretnék változtatni. Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
2017. dec. 14. 20:55
 1/8 A kérdező kommentje:
26/L
2017. dec. 14. 20:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne kergesedj meg, mert a jovobeni kapcsolatodat buntetned a mulban ellened elkovetett dolgok miatt. Tanulj inkabb meg szelektalni es olyan emberekkel ismerkedni, akik nem linkek es nem hasznalnak ki. Magyarul ne zsongj be csak azert mert egy pasi jol nez ki, jo a dumaja es divatosan oltozkodik.


Tudod: a szivevel lat az ember, ami fontos az a szemnek lathatatlan.

2017. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm bár abszolút nem párkapcsolatról volt szó de meggondolandó.
2017. dec. 14. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyen vagy természetileg. Keményedhetsz, de ha az eddigi csalódások nem acéloztak meg, akkor óriási javulás nem várható..
2017. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Én azt hiszem már tökélyre fejlesztettem a módszerem. Seenkit sem engedek magamhoz olyan közel hogy szomorkodjak ha egyszer csak megszakítjuk a kapcsolatot. Senkivel sem hagyom hogy megvastagodjon a köztünk lévő szál, ha vastagodni érzem akkor saját magam "faragok le" belőle. Eddig már rengetegszer működött. Ha valakivel megszakad a kapcsolat max egyszer sírok miatta és kész. Barátaim sincsenek mert nem akarom hogy legyenek.
2017. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt a szívvel látás visz a sz@rba magyarul, ezzel batod el a dolgot.

Ésszel kell dönteni-szelektálni s a bizalmat ki kell érdemelni.


Kezdd ott, hogy mindenki annyit ér, amennyit a betartott ígérete s a kicsi is számít....s innen már ismered talán, aki a kicsit nem becsüli, az a nagyot sem érdemli;)

2017. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 5


Ezzel a felfogással olyan lehetsz s életed is, mint a savanyú lósz@r...talán még túl éretlen vagy, fogjuk rá, ha 70 éves vagy, akkor is.

2017. dec. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha vki egyszer kér vmit tőled, és az ha nem nagy dolog, teljesítheted (pénzt ne adj, mert sosem szállnak le rólad egy alkalom után se). De ha még egyszer kér, az arra mutat, hogy sosem fog leállni, és elindult a kihasználásod. Ha pl. vki elhív, hogy segíts neki költözéskor, aztán 2 hónap múlva megkér, segít a nagytakarításban, az vörös villogó jel, ki akar használni. EGY alkalom - ha többet akar, távolodj el tőle, mert hlyének néz.
2022. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!