Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek egyedül elmenni...

Nem merek egyedül elmenni sehova, félek, hogy eltévedek, vagy bántanak. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
16/f Félek egyedül elmenni valahova, nagyon félek ,hogy eltévedek, lemerül a telefonom, és hát ja. nem tudom miért, nem direkt, de valahogy nem emrek egyedül intézni semmit, még a környéken sem, nemhogy pestre elmenni. autóval már mindent kívülről ismerek, tudom az utat, bárhova odatalálok, de gyalog, egyszerűen elvesztem az idő-távolság érzékemet, és nagyon megijedek, ha pl 5 perc séta után még mindig nem látom azt az épületet, amit keresek. Rettenetesen elkezdek félni. autóval ugye 2 perc és ott vagyunk... Mi lehet ez? hogyan tudom legyőzni?
2019. nov. 15. 20:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rosszul neveltek nagyon. Legalább boltba járj ki vagy valami. Csak hozzá kell szokni. Amúgy legjobb az lenne ha lennének haverjaid.
2019. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tízesnek totál igaza van! Elkényeztetett kis hülyegyerek vagy, de a szüleid is megérnének egy misét.
2019. nov. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát, amikor alsó tagozatban elkartam menni szánkózni kb 6 utcányira a dombra, sosem engedtek el, mindig azt mondták, hogy nagyon veszélyes. Talán akkor ezért? Tisztára átvettem ezt a folytonos rettegést?
2019. nov. 16. 16:57
 14/16 A kérdező kommentje:
Rohadtul ne mvagyok elkényeztetve, alig kapok valamit, mindjárt 16 és fél leszek, leteszem a jogsit, 17 éves koromban meg is kapom, és még kocsit sem kapok, nekem kell vennem. Telefont nem kapok, nekem kell vennem. És még én vagyok elkényeztetve? A környékünket isemrem, ott bárhova elmegyek, spar-ba is, a szálloda csak 2 km-re van, azt simán legyaloglom, mert megszoktam. De másik városba nem..
2019. nov. 16. 17:01
 15/16 Onyx123 válasza:
Te egy mocskosul elkényeztetett anyuci apuci kölyke vagy(bocsi de valahogy kellene érzékeltetnem veled semmilyen fóbiád nincs).Énis elvagyok/voltam kényeztetve,jó én elmentem boltba ide-oda de így esténként bulikba,diszkókba járni volt a legnagyobb félelmem,egy nap eldöntöttem lesz ami lesz hát elmentem anyámék nem dicsérték de most ebben a korban KIT ÉRDEKEL?Igaz nehezen találtam fel magam de egészen jó volt a vége felé,azóta is járok bulizni stb mint egy átlagos tini.Nézz szembe a félelmeddel,K*rvára sz4rd le mit mondanak a szüleid,mi mondjuk hogy menj le mert szüleid k1b4szottul azthiszik hogy csecsemő vagy,ha meg elveszted az idő táv érzéked nézd a mobilodon a google mapst és majd csak odaérsz,semmi pánik az app nem csesz ki veled,mobil is tönkremehet pl beleesik egy pocsojába de ennek annyi az esélye mint megnyerni a lottót.Én még önnállóan nem tudom ellátni magam de folyton olyan dolgokat csinálok amik felfelé visznek. 16/F szintén
2019. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Onyx123 válasza:
Azt hogy most megszerzed a jogsit meg hogy mobilra gyüjtesz ahhoz gratulálok,de attól még elvagy kényeztetve hogy félsz elmenni bárhova magad ööö az eléggé gáz nagyon erre utal,menj el és kész.Én bicajjal átmentem csongrád megyén és? lett valami bajom?
2019. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!