Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy jó ölelés?

Milyen egy jó ölelés?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem vagyok benne biztos, hogy jól ölelek e meg embereket, és egy pici segítségre lenne szükségem 😅

Egy nektek ideális ölelés meddig tart, mennyire szoros, és mennyire érték össze közben? Hova érdemes tenni a kezem, ha akit ölelek ellenkező nemű, és kb 10 centivel magasabb, és nem járok vele?

17/l



2019. nov. 16. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az az ideális, ha semmilyen, csak a legközelebb állóakat ölelem meg. (Család, pár.)
2019. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Minden embert máshogy ölelek. Az, hogy mennyire érünk össze közben, a másiktól is függ, érzed, ha nem akarja, hogy szorosan öleld. Meddig tart? Erre szintén csak azt tudom mondani, hogy tudni fogod. Amikor már nem ölel olyan szorosan, elengedheted.
2019. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!