Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alig várom már, hogy megtalálj...

Alig várom már, hogy megtaláljam a szerelmet!?

Figyelt kérdés

Más is van így ezzel, hogy amikor másokat lát, ölelkezve, csókolózva egyből eszébe jut, hogy neki épp nincs senkije?

Általában ilyenkor jön az, hogy mindenkibe beleszeretek 2 napra, aki egy kicsit is kedvesebb volt velem. Persze ezek nem komolyan vehető szerelmek, inkább olyan szeretethiány.

Öcsém mindig azt mondja, hogy figyelemhiányom van, és hogy mindig azt akarom, hogy rám (is) figyeljenek.

Lehet benne valami? Mási is van így?



2017. máj. 14. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele. Elég zavaró, de hát majd lesz valaki. :)
2017. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne keverd össze a figyelemhiányt/szeretethiányt a szerelemmel, mert abból problémás dolgok is ki tudnak sülni. Egy kapcsolatban nem csak arról van szó, hogy téged fog a másik a tenyerén hordozni, hanem neked is adni kell tudni támaszt és biztonságot, érzelmi téren is (nőként is)! Csak akkor tudsz te is ilyet kapni, ha adsz is, máskülönben egyoldalú lesz a dolog, és az nem szokott tartós lenni.
2017. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak igaza van.

De én is hasonlóan vagyok mint te kérdező. Bár nekem nincs figyelemhiányom, szeretethiányom sincs igazán, mert vannak akik szeretnek igaz nem szerelemből, de ez sem annyira mindegy. Nekem szerelem hiányom az nagy, nekem is sokszor összerándul a gyomrom amikor korombeli vagy nálam fiatalabb boldog párokat látok, és nem azért mert sajnálom ezt tőlük, hanem mert picit irigylem a dolgot hogy nekem még nem is nagyon volt ebben részem. Sajnos így alakult az életem hogy még sosem volt barátnőm. Persze voltak próbálkozások, meg jóban voltam sok lánnyal akinek udvaroltam, de sajnos többet nem akartak barátságnál, és a barátságot sokszor kezdték túlzásba vinni, olyan szinten hogy csak akartak, de amikor nekem szükségem lett volna rájuk mint barát akkor hátat fordítottak. Olyan lánnyal is volt dolgom akivel lehetett volna több is barátságnál csak meguntam azt hogy várnom kell rá mert kint lakott Németországban és úgy volt hogy hazajön végleg mert itthon egyetemre akar járni és mellette dolgozni aztán meg majd visszamenni de akkor már együtt, de ez mindig húzva, halasztva lett. Előtte havonta találkoztunk, de utána már ritkábban jártak haza anyjával mert anyját semmi nem kötötte ide, autóval egyedül nem akart (érthető is) 9-10 órát levezetni amit nem is engedtem volna, de busszal, vonattal sem akart jönni. Amikor úgy volt pénzem hogy kitudok menni 1 hétre mert szabira is eltudtam volna menni arra az időre akkor meg mindig jött a kifogásokkal és ezt meguntam.


De utána is próbáltam beszélgetést kezdeményezni lányokkal de nem igazán vettek emberszámba. Nem rágódom már ezen mert van más amivel lekötöm magam, annak meg értelme úgysem lesz sok ha csak ülök és szomorkodok mindennap. Persze nem igazán járok el mert a baráti köröm már széthullott, ők nálam előrébb járnak, többen már családosok, messzebb költöztek, jó helyük lett, meg sokan egyetemre mentek stb...

Én meg nem voltam az a jó tanuló akinek ez összejött volna, persze próbálkozok mindennel, alapjáraton el is vagyok, csak én is vágyom a szerelemre, ismerkedni neten próbálkozok több kevesebb sikerrel, de nem adom fel, nem rágódok ezen napokig, én hiszem hogy majd egyszer úgy is rám talál a szerelem csak idő kérdése. Egyszer egy jó barátom mondta hogy mindig akkor lesz szerelem amikor nem számítok rá, és ezen vagyok hogy csak úszok az árral és majd lesz valami, amikor lehetőség adva van próbálkozok, veszteni valóm nincs, így fogom fel.

2017. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szívből kívánom mindenkinek, hogy megtalálja az igazit! 💙
2017. máj. 14. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben magamra ismertem, ugyanis én is rengetegszer érzem ezt.

Amikor látok egy csókolózó párt az utcán, amikor egy ismerősöm váratlanul beharangozta, hogy járnak a kiszemeltemmel...

De rájöttem, hogy ha nem görcsölök ezen, akkor egy nap majd nekem is eljön az igazi.

Természetesen kell viselkedni, élvezd, hogy kicsinosíthatod magad, senkinek nem kell megfelelned, mert aki téged választ, annak pont te fogsz megtetszeni.

Ugyanakkor legyél mindig laza, mosolyogj, légy jókedvű - akár 1 hónap, akár 1 vagy 3 év, hidd el, egyszer majd eljön az igazi.

2017. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Voltam... de aki ezt várja, az mindig valami következő nagy dologért sóvárog, és soha nem lesz boldog.

Úgyhogy érdemes máshogy megélni a dolgokat, a jelenben - éppen ami van, amire lehetőség nyílik :)

2017. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek kérdező, sokáig voltam hasonló helyzetben, kívánom, hogy találd meg a Nagybetűs Őt!
2023. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!