Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szerettek érintkezni más...

Ti szerettek érintkezni más emberekkel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a puszira, ölelésre. Nektek mi a véleményetek ezekről? Szerintem, mind2 nagyon szép, de én személy szerint nem szeretek füvel fával puszilkodni. Sajnos, ebből már történt komolyabb sértődés, hogy nem adtam vkinek puszit. Ti hogy vagytok vele?

2018. júl. 1. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem..
2018. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel és a gyerekeimnel igen. Mással nem, pl amikor terhes vagyok, anyukámnak sem engedem, hogy megfogja a hasam.
2018. júl. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem megölelni az embereket, a családomat, közeli barátaimat mindig puszival köszöntöm, de ha valaki (normálisan) megkér, hogy ne tegyem, mert neki ez már kívül van a komfort zónáján, akkor nyilván tiszteletben tartom.
2018. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ki az. Ha szeretem az illetőt, akkor igen. De pl van olyan családtagom, adott valamit szülinapomra, kérdeztem akar-e puszit, akart, én meg olyan kellemetlenül éreztem magam közben, hogy iszonyat, fullra viszolyogtam tőle; az ember személyisége miatt.
2018. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
A családtagokkal, rokonokkal való puszilkodás nem szeretem... Ettől függetlenül sosem húzódom el meg nem kerülök el senkit, nem vagyok illetlen. Szerintem csak a párommal csinálnám szívesen, ha majd lesz egyszer.
2018. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Puszilkodást azt annyira nem. De az ölelést nagyon szeretem. Vannak napok, amikor brutálisan igénylem, hogy megöleljenek, mert attól jobban érzem magam, csökken stressz/fájdalom. (Ezt egyébként kutatások is bebizonyították.) De úgy alapból egy szeretetteljes baráti ölelésre mindig kapható vagyok! :) Persze idegen meg rám se nézzenek...a rokonok/ismerősök az elmegy. Ott inkább puszi szokott lenni.
2018. júl. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 he84 ***** válasza:
90%
ÉLn idegenekkel nem igazán szeretek se ölelkezni, se puszilkodni. Ám közeli ismerősökkel, barátokkal és némely családtagokkal szeretek ölelkezni. Alapból is ölelkezős, bújós típus vagyok, ám a puszilkodást kevésbé szeretem. Na meg persze ha netán van szerelem, vele is szívesen ölelkezek, bújok hozzá.
2018. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kötelező jellegű puszilkodást és ölelkezést (üdvözléskor vagy búcsúzáskor) nem szeretem, főleg nem akkor, ha olyannal kell csinálnom, akihez max. felszínes ismeretség köt. De ha valakit kedvelek, és olyan a szitu, akkor nagyon szívesen, jól tud esni.
2018. júl. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Lányokkal szívesen :) :) Puszi köszönéskor simán, ölelés pedig ha olyan a szituáció, de szeretem.


Fiúkkal csak ha rokon, ha régi, több éves és közeli a kapcsolat (nem úgy közeli...). Ölelés pasik esetében ritka, inkább alkoholmámoros lelki szemetesség után, ha megköszöni, de nem kezdeményezem. :)

2018. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: mennyi idős vagy,ha megkérdezhetem?
2018. júl. 2. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!