Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy kapcsolatban/házasságba...

Ha egy kapcsolatban/házasságban élő nő gyakran tesz ki izléses szelfiket magáról és a csinos testéről, az csak magamutogatás?

Figyelt kérdés
De ezzel számolnia kell,hogy sok férfi nem bír majd magával és ír majd rá nem? Vagy szeretne ismerkedni is legbelül?
2019. nov. 16. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valójában önértékelési probléma, ha valaki folyton visszaigazolást kér. Nyilván sejti, hogy rá fognak írni majd, de nem biztos, hogy tényleg ismerkedni akar.
2019. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ez a csaj világ életében jól nézett ki,csinos volt! Vagy a szép,vonzó nők is lehetnek önbizalomhiányosak?

Amúgy sok nő szereti a kamerát!

2019. nov. 16. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szép, vonzó nők is lehetnek önbizalomhiányosak. Kanálban a mélyedés...
2019. nov. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pont az ellenkezője, hatalmas egó, önimádat.
2019. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%

Miért lenne önimádat?

Párom is ilyen egyszerűen csak szeret szelfizni ennyi.


Tudom Magyarországon az a jó ha elégedetlen vagy nullahuszonnégyben orbánozunk,szídjunk a kormányt aztán betolunk egy sütit és megint szìdunk valakit,csak önmagunkba nem nézünk sajnos ez Magyarország.


Aki megteheti és posztolni akar szerintem jól teszi,

1. Senkinek semmi köze hozzá

2. Megdolgozott azért a külsőért

3. Aki olyan nőt akar,az tegyen érte

4. Aki úgy akar kinézni szintén.


Nem magamutogatás csak büszke magára és felvállalja jól is teszi.

2019. nov. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem is ezzel van a gond.. csak így esélyt ad az udvarlóknak,hódolóknak! Nyugodtan hidd el,hogy ismerkedik

Nekem senki ne mondja,hogy csak úgy jelentéktelen módon csinálnak szexi szelfiket!Annak oka van,és nem feltétlenül a magmutogatás miatt! Hanem pl azért mert tudja,hogy XY legény úgyis fogja lájkolni!

2019. nov. 17. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!