Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ha nem mindennap de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha nem mindennap de éltek szexuláis életet egy csinos nővel, akkor 4 hónap kihagyás nektek milyen érzés szex nélkül?

Figyelt kérdés
2019. nov. 3. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Földi pokol :D
2019. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerencsére részem van ilyenben már pár éve. Nekem 4 nap is fájdalmas, nemhogy 4 hónap. El se tudnám képzelni, hogy addig ne szexeljünk.
2019. nov. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Páromnak volt egészségügyi problémája. Folyamatosan megvolt neki. Fél évig nem szeretkeztünk. Szerintem mélyebb lett a kapcsolatunk mert inkább rengeteget beszélgettünk, sok ölelés, simogatás gondoskodás volt abban az időszakban. Utána amikor végre megmútötték és rendbe jött fantasztikus volt a szex. Mint 2 tini úgy egymásnak estünk.
2019. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 nap is elég szar :)
2019. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat ! Mentek a zöldek
2019. nov. 4. 13:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor műtétem volt, 2 honapig nem lehwtett volna, parom idegbeteg volt, es egyszer csak ugy varatlanul belém dugta, akkorát visitottam, nagyon fajt. Ahogy elkezdtem vérezni ő is megijedt es bocsanatot kert. De szerintem addig tartott nala. Ha nincs szex akkor elviselhetetlen es kovetelozik.
2019. dec. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 hónap különélésben volt részem kétszer is, az nagyon kemény egy férfinak, de persze túlélhető... a 4 hónap nagyon durva, de biztosan megoldható valahogy, ha indokolt.
2021. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!