Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csúnya (szépséghibás),...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya (szépséghibás), súlyfelesleges nőhöz, csak önbizalom hiányos férfiak vonzódnak? Amikor azt mondják "szép vagy, csinos vagy, tetszel" az lehet igaz?

Figyelt kérdés
2019. okt. 20. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne igaz? Nem mindenkinek ugyanaz a típus tetszik. Az aki nekem szép másnak lehet ronda. És aki nekem kevésbé szép az másnak lehet gyönyörű! És az sem törvényszerű, hogy csak az önbizalom hiányos férfiak vonzódhatnak hozzád.

Azt látod, érzed, hogy hihetsz-e nekik?

48Ffi

2019. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az önbizalomhiányos, félénk férfiak semmilyen nőt nem szólítanak meg, nem bókolnak nekik.

Miért akarod magad előre leírni, degradálni a partnered? Ha bókol, kezdeményez valaki és tetszik neked akkor örülj neki, ne morfondírozz hanem ragad meg a pillanatot amíg tova nem száll.

2019. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
írj, kíváncsi vagyok milyen lehetsz. Nem vagyok egy macsó de na..
2019. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. okt. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne igaz? A szépség relatív, bár van objektív szépségideál, de azért egy nő minden férfinak mást és mást ad látványra, kisugárzásra.
2021. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!