Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki itt írogat, hogy tegyél...

Aki itt írogat, hogy tegyél magadért stb és az életben valóban túl is hajszolja magát, nem gondol arra, hogy 5-10 év múlva / az élete végén meg fogja bánni az egészet?

Figyelt kérdés

Rohantok, futtok, látástól mikulásig munka és tanulás, sokatoknál az egész még az alvás rovására is megy.


Ha ér egy baleset, vagy jönnek a háborúk, nem fogjátok megbánni, hogy sohase éltetek igazán?

Igazán élés alatt nem a diszkóra gondolok amúgy....


Arra nem gondoltok, hogy elmegy a fiatalságotok, az élet (esetleg az egészségetek rá is megy a hajtásra), a célok elérése közel se biztos (!!!!!!!!) ha el is éritek, közel se biztos, hogy valóban az kell nektek...


2019. nov. 17. 12:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy mit akarsz. Elmehetsz hatizsakkal turazni Azsiaba, de 3 ev mulva amikor megunod, Meg mindig ugyanitt fogsz tartani. Most tegyel bele 3 evet es utana olyan eleted lesz amilyet akarsz

Egy 40-es aki ugyanezzel a felfogassal szurta El(most jarok egyetemre, hogy legyen belolem vki

2019. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam elég aktuális a kérdés mert volt egy balesetem. És ahogy írod ment a meló ezerrel aztán ez a dolog szembesített vele hogy mi is a valódi érték és mi a legfontosabb. A család az.

Mondjuk előtte sem voltam egy elhanyagoló de sokszor előfordult hogy testileg jelen voltam de fejben nem. Úgy érzem ez az megváltozott.

2019. nov. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Csak kamuznak. Ha valóban így élnek akkor hogyan van idejük ide írkálni?
2019. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Hidd el, fogsz ide írkálni.


Olyan NINCS, hogy valaki lehúzza a (most egy példa) 9 órát a munkahelyén úgy, hogy az ebéd és esetleg néhány tea elkészítésén kívül FOLYAMATOSAN dolgozik, semmi trécs, semmi telónyomkodás, semmi, majd hazamegy (esetleg például a boltba ugrik be), leül és tolja úgy, hogy se trécs, se pótcselekvés otthon, se ide felnézés.

2019. nov. 17. 14:31
 15/19 anonim ***** válasza:

Most igazából arra gondolsz, hogy miért kell mindenkinek fantasztikus karrierutat bejárnia élete során?


Egyáltalán nem kell. Ezt senki nem kéri.


Nyilván mindenki szeretne egy bizonyos életszínvonalat biztosítani magának (később a családjának), ezért hajtanak annyira. De ez is egyénfüggő, nem mindenkinek ugyanazt jelenti a jó élet (itt sok múlik azon is hogy honnan jöttél, milyen családi háttérrel stb.. de ebbe most nem megyek bele)


Ha elérted ezt a színvonalat, utána ezt fenn kell tartanod, csak sokan átesnek a ló túloldalára és egyre többet és többet akarnak. Az mindenkinek egyéni problémája lesz ha az élete végén rájön h mennyi bmw-t tudott megvenni de mondjuk a gyerekeire nem jutott elég idő és nem látta őket felnőni. Ha te nem szeretnél ide jutni, akkor csináld úgy, ahogy neked jó. Azt csináld ami boldoggá tesz. Nem kell elvárások szerint élni.


"Akik ide írogatnak" hogy mennyire hajtanak, őket csak egy dolog bosszantja szerintem, az, hogy aki feljebb szeretne jutni, az ne panaszkodjon, hanem tegyen érte. De ezt beláthatod, hogy azért ez valamilyen szinten jogos.

2019. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nincs semmiféle univerzális elvárás.

Éld úgy az életed, ahogy te jónak gondolod!

Ha valaki itt azt tanácsolja, hogy tegyél magadért, hajszold túl magad stb., akkor azt nem muszáj elfogadnod, nyugodtan mondhatod, hogy köszönöm nem, nekem az egészségem és a lelki békén fontosabb!

Úgy éld az életed, ahogy te jónak gondolod, és nem úgy, ahogy mások mondják!

Az meg hogy mások hogy élik az életüket, túlhajszolják magukat, elmegy a fiatalságuk, az az ő dolguk, és nem a tied!

Hagyd hogy ők úgy éljék az életüket, ahogy akarják, és te is éld úgy az életed, ahogy te akarod!

2019. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyébként a baleset, háború, válság stb. tipikusan vis major dolog.

Ennyi erővel ne csináljunk soha semmit, mert lehet hazafele az utcán rám esik egy virágcserép, meghalok és akkor minden tök felesleges volt.

2019. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tök igazad van.Én is elkezdtem,halytottam.Csak a pénz

Időben le áltam.Értelemetlen értékek halmozása,nem

opció

2019. nov. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kár, hogy először a nyelvtannal hagytál fel, úgy kb. általános másodikban...
2019. nov. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!