Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozó egyedülállók! Átlagosa...

Dolgozó egyedülállók! Átlagosan egy munkanapra mennyi szabadidőtök jut?

Figyelt kérdés

Tehát a 24 órából levonva a munkaidőt, az utazást, vásárlást, házimunkákat, saját magad szükséges karbantartását (fürdés, hajmosás...), a tárgyaid szükséges karbantartását, és az alvást.

Átlag alatt kb. az utóbbi egy-két év átlagát értem, csak munkanapokra.



2019. nov. 18. 12:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha nemet és kort is írsz az jó, de anélkül is.
2019. nov. 18. 12:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában 6-7 óra.
2019. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valahogy így néznek ki a hétköznapok:

8:30-kor felébredek és kimászok az ágyból, 15 perc alatt lezuhanyzom, 10 perc alatt felöltözöm, összeszedem a dolgaim és utána indulok.

25 perc séta a munkahelyem, beérek fél 10-10 között.

6 körül végzek, ha aznap nem vásárolok, akkor fél 7-re otthon vagyok, ha bevásárolok, akkor 7-re, nem tart tovább fél óránál és útbaesik a bolt.

Főzök valamit, közben elmosogatok, kiporszívózok, kisebb takarítás napi fél óra, főzés napi fél óra - max 40 perc. Ha nem kell a tűzhely mellett állni, akkor párhuzamosan csinálom a kettőt.

8-ra, maximum fél 9-re megvagyok mindennel és hajnal 2-3 körül járok aludni. A kettő között van időm hobbikra, tanulásra, barátokra, programokra vagy csak otthon pihenésre.

2019. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sok, amit totál értelmetlen dolgokkal töltök. Kb. 5-7h. De ha ezt részben bevásárlással, ügyintézéssel, stb. tevékenységgel töltök, akkor kevesebb, és legalább akkor értelmes dolgot teszek. (37F)
2019. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!