Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi szabadidőtök van...

Mennyi szabadidőtök van egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Amikor még csak jelentkeztem, arra gondoltam, jé de jó lesz, majd fogok járni mellette jógára meg festeni meg tudomisén, amikor teljes munkaidőben dolgoztam, ezekre mind nem volt lehetőségem időhiány miatt.

Most nem hogy jógára nem tudok eljutni, de a munkát se tudom összeegyeztetni a tanulással, mert egy szabadnapom jut egy hétre, vasárnap, amikor értelemszerűen már nem megyek sehová, mert egyrészt szombat éjjel esek haza munkából, másrészt meg mert ott van egy egész háztartás, a tanulás, és ha jut egy pici időm, akkor se azon jár az eszem, hogy akkor nekiállok festeni, hanem hogy akkor elolvasok valamit az ajánlott olvasmányokból, mert így is lelkifurdalásom van, hogy nem tanulok eleget.


Hogy csinálják azok, akik nappali mellett dolgoznak heti 20-40 órát, mellette hetente négyszer edzenek, rendben tartják a lakást, és még hobbikra/párjukra/barátokra is van idejük?

(jó, én 2 órára lakok az egyetemtől, de akkor is)


Amugy itt olvastam a fent említett válaszokat.


2017. nov. 5. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Költözz olyan koliba, ami 5 percre van az egyetemtől, és akkor mindjárt 3 órával és 50 perccel több időd lesz. Előny, ha a barátaid is kolisok. Az is jó, ha a munkahely közel van, meg az edzőterem. Aztán a szobatársakkal fel lehet osztani, hogy ki mikor takarít, meg rendelj kaját, és akkor nem kell főzőcskézni sem, persze lehet, drágább, de legalább jut időd dolgozni. Meg a nem túl gyűrődős cuccokat elég kiakasztani száradni, és akkor nem annyira feltűnő, hogy nincs kivasalva.
2017. nov. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte semmi szabadidőm nincs, csak annak rovására, ha nem megyek előadásra vagy nem tanulok. Néha muszáj pihenni is!
2017. nov. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első két hónapban sok szabadidőm volt. Jelenleg körülbelül napi maximum 4 óra, úgy hogy van amikor csak egy előadás van egy nap, és több nap csak 14ig vagyok bent.
2017. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!