Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ebben az életben van még...

Ebben az életben van még értelme valaminek?

Figyelt kérdés
Részletesebben kifejtve: egy "őskövületnek" számítok. 30 éves létemre lemaradtam a korral. Olyan vagyok, mint egy nagymama, csak épp nincs gyerekem meg unokám, nyugdíjam meg főleg. Nem nézek ki jól (ebből kifolyólag nem tudok kedves sem lenni), a vonásaimon már tükröződik sajnos a világról alkotott véleményem. Pedig: végig gürcöltem az iskoláimmal az életet mindhiába. Vicc kategóriának érzem magam nő létemre, és ez baromi kínos.
2019. nov. 19. 00:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%
Pontosan
2019. nov. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Rakhatnál fel magadról képet, őszintén érdekel hogy nézel ki. Amúgy ha pozitív változásokat szeretnél az életedben, akkor önmagaddal kellene kezdeni, mert egy ilyen megkeseredett, besavanyodott, unalmas embert senki sem fog elviselni hosszabb távon, egyedül pedig láthatóan teljesen boldogtalan vagy. Pedig még egész fiatal is vagy.
2019. nov. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Harminc évesen, ne haragudj de bárhogy nézel ki fiatal vagy.
2019. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem értek semmihez, és azt a kevés igényes tudásomat is elvesztettem, amivel eddig rendelkeztem a munkahelyeken. Számomra már nincs új a nap alatt.

Nem bízom egy emberben sem. Csak szórakoznak, játszadoznak velem, én pedig tényleg csövesnek számítok. Komoly, hosszútávú állásajánlattal nem segít senki.

Idős rokonaim vannak, akikkel pedig a generációs eltolódás miatt nem értünk szót.

2019. nov. 19. 03:14
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Majdnem minden nő ilyen, ráadásul fel sem ismerik magukról. Ha családot akarsz, értékes is lehetsz főleg ha egészséges vagy. Nekem is küldhetsz képet..
2019. nov. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz semmihez, mire is kapnal jó allasajanlatokat?
2019. nov. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy étteremben azért lehettem volna hosszútávon felszolgáló. Mert az elég jól ment korábban.


Most meg tényleg nem tudom összekaparni magamat.

2019. nov. 19. 04:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Rinyáljál attól jobb lesz.
2019. nov. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fatal nemhogy megismerkednél vele. Végre lenne nôd😂
2019. nov. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem rinyálok. Csak tudod, van mikor tényleg minden ajtó bezárul. Ablak pedig nem nyílik helyette.

"Gyerek" lehetsz még, ha ezt nem tudod elképzelni.

2019. nov. 19. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!