Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ajándékoznál úgy tetoválást...

Ajándékoznál úgy tetoválást hogy neked nagyon nem tetszik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel párod tetoválást(pénzt)szeretne karácsonyra te rühelled mert nem tetszik,de közben tudod hogy annak örülne a legjobban.Ebben az esetben ajándékoznál tetoválást vagy vennél inkább más ajandékot?
2019. nov. 19. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Tetoválást nem ajándékozunk. Előre utálod, és olyan dolog, ami örökre megmarad. Vegyél valami mást.
2019. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.Van tetoválásod?
2019. nov. 19. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen.

De nem pénzt, hanem utalványt a kinézett szalonba.

2019. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Van, és olyan is, amit megbántam..
2019. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy jó szalonba szóló utalványt simán. A páromnak 5 tetoválása van, amiből 3 egyáltalán nem tetszik, de nem nekem kell tetszenie, az ő teste és ha ez boldoggá teszi akkor simán el tudom fogadni.
2019. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ...


Nagyon jó ajándék lehet ha a barátnőd hónapokon keresztűl kereste a megfelelő mintát és a tetoválás mögött lenne valami jelentés számára azon kívűl, hogy "Jól nézki".


Akkor tökéletes ajándék, nem fogja megbánni később.


Csak az a baj, hogy rengetegen akarnak tetoválást, szimplán mert "menő".


Pl.: A tetoválóművész aki rajtam dolgozott elmesélte, hogy gyakran van olyan hogy beesnek emberek ötletek nélkül és az ő tanácsát kérik, hogy mi lenne jó nekik vagy éppen ott kezdenek el nézelődni és csak ráböknek valamire, hogy "Egy olyat szeretnék".


Az a leggázabb. Ezek nagy részét hamar megutálják és megbánják a tulajdonosaik.


Ha ez a helyzet nehogy ezt add ajándékba ... sőt beszéld le a tetoválásról ha aktuális lesz neki.

2019. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utalvány jó ötlet,viszont tényleg igényesen dolgozó tetoválóhoz éri meg. Nekem is van tetoválásom, de előtte évekig gondolkodtam, hogy mi legyen a minta, milyen stílusban és hol. Viszont csak akkor támogatnám, ha nem valami tucat tetoválást szeretne.
2019. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!