Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért csinálja ezt, mert talán már nem foglalkoznak már vele?

Eddig is voltak vele gondok,de amit az utóbbi időben művel az gyalázatos !

Egyik rokonom...szét ment a feleségével, minden alkalommal,mindenkiről hazugságokat talál ki és ki írja Fb-ra !

Ezzel fel akarja hívni magára a figyelmet vagy nem is értjük,most én vagyok a célpont ...rólam találgat ki sztorikat,mikor nem is tartom,én nem is tartottam vele egyáltalán a kapcsolatot ! Tegnap már nem bírrtam tovább,rá írtam de semmi válasz ! Mi lehet ilyenkor tenni ? 35 éves férfiról beszélünk...26L

2019. nov. 20. 14:08  Privát üzenet  

A válasz
Írd meg neki, hogy szedje le, különben feljelented becsületsértésért. Ha nagyon bánt a kiírása , simán fel is jelentheted.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. nov. 20. 15:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm ! CSak itt az a gond ,ha fel jelenteném,ő ezt élvezné !

Össze vissza jelentgetik egymást az exével, csak ő azt nem tudja ,hogy tudom ...

# 2/2Időpont 2019. nov. 20. 16:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Csak én gondolom úgy, hogy c úgy szabad rokon, barát vagy ismerős számára kölcsön adni, hogy arra a pénzre az ember ne számítson a jövőben? Talán túlságosan nagyvonalúan gondolkozok?
Egyszer talán itt, GyK-n is be volt linkelve egy oldal, ahová egy ember össze akarta gyűjteni a legfontosabb tudnivalókat (tudományok, művészetek terén) a világról. Valakinek megvan a linkje?
Miért nem foglalkoznak igazán a gyerekek egészséges fizikumával, mentalitásával, esztétikájával (eleget) az iskolában?
Samsung galaxy s4 LTE+ (GT-I9506) ket hete jott ki valamilyen biztonsagi frissites ra. Vajon talan foglalkoznak meg azzal, hogy legyen ra android 6?
Az ateista emberek miért kritizálják folyamatosana a hívő embereket? Valláskritika kategória is van. Tudománykritika kategória miért nincs? Talán mert a hívők nem azzal...
Mi az a winwin agency? Mivel foglalkoznak és hasonlók? Nem találok róla semmit a neten, talán ti okosabbak vagytok.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!