Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az oktató miért csinálja ezt?...

Az oktató miért csinálja ezt? Én nem tetszem neki? Vagy csak szórakozott a másik lánnyal?

Figyelt kérdés

Oktatáson voltam 3 napos volt, első nap bejött oktatás közben volt hogy percekig csak nekem nézett a szemembe és nekem beszélt de már rá se mertem nézni annyira zavarban voltam. Aztán szünet volt, meghallotta hogy mondtam hogy 2 óra van a buszomig és kérdezte hogy honnan járok, meg hogy merre van. De a tekinteten akkor láttam hogy tetszem neki. Viszont van egy másik lány is az oktatáson ő teljesen más mint én, nevetgelos, beszologatos, nagyszájú stb, de én ennek az ellentéte vagyok! Szerény vagyok, szoktam nevetni de nem minden hulyesegen. Észrevettem hogy elkezdett az oktató vele viccelődni, aztán gyakorlati óra volt hát ott teljesen rá volt állva erre a lányra. Meghaltam a féltékenységbe. Volt egy olyan is hogy nem tudtam kezelni a stoppert, oda mentem hozzá és a nyakamba volt a stopper erre megfogta a madzagjat és magához húzott..... Azt is mondta hogy nem sertésbol de ha ezt nem tudom kezelni mi lesz a munkában. Szóval ebből is gondolom hogy azért csinálta a másik lánnyal ezt mert én elég szomorú voltam és a lány meg nem. Aztán azt is mondta nekem hogy jó lenne ha jobban lelkesednék... De nem értem azt a stopperes dolgot miért csinálta mikor amúgy hozzám sem szólt, meg már rám sem nézett egész nap! Csak azzal a másik lánnyal foglalkozott de folyamatosan. Lehet azért csinálta mert látta hogy milyen, lehet azt gondolta vele lehet viccelődni stb, de mondjuk olyan volt mintha tetszene neki az a lány de én ezt nem bírom elhinni hogy tetszik neki az átkozodás a csúnya beszéd a szemtelenség....

Utána harmadik nap, hozzám sem szólt, teljes mértékben mintha levegő lettem volna, én sokszor rá néztem néha ő is rám nézett olyankor de elkapta már a tekintetét.

Volt egy másik oktató is, mondtam hogy milyen álmos vagyok ő meg azt mondta nyújtsam ki a karom meg rakjam előre a lábam és jobb lesz hatraneztem és nézett hátulról meg nevetett. Abba is hagytam az egészet.

A munkahelyet vele látogattunk meg, hozzám sem szólt, a másik lánnyal folyamatosan beszélgetett, mikor megszolalt mindenre mondott neki valamit. Fultam meg.

Ide adott nekünk egy papírt, a másik lánynak úgy adta oda hogy adok egy ilyen papírt is, nekem meg semmit nem mondott csak várta hogy a figyeljek oda és felém tudja nyújtani.....

Lehet hogy bekéoteltem az elején, és nem is tetszek neki?

De olyan szépen nézett rám. Az elején még kérdezett tőlem az oktatáson, próbált velem beszélgetni, de nagyon szomorú és kedvetlen voltam és úgy volt vele hogy minek beszéljen nekem mikor ott a másik lány aki az ellentétem?

Egyebkent külsőre, nekem hosszú barna hajam van,neki konytnba volt a haja és zsíros is volt sokkal igényesebb vagyok mint az a másik lány, és ezt nem bekeozeltsegbol mondom de szebb is, sokkal. Ezért nem is értem mi volt ez?

Látom a tekintetebol, hogy tetszem neki ezt nem lehet nem észrevenni. Most is olyan szomorú vagyok emiatt meg leszek is mert végre volt egy férfi aki tetszik erre semmi nem lett belőle.

Annyira rossz érzés.

Mit gondoltok?

Direkt csinálta?

Vagy nem csinálta direkt csak elszorakozott vele?

Ja, és a legdurvabb, a végén azt mondta a lánynak, hogy megjegyeztelek mindenről, értsd ahogy akarod.

Hát én meghalok.

És tudta hogy hallom, és látta rajtam hogy tetszik nekem.

És ez milyen dolog hogy ott állunk kB 7 en, mindenkire néz mikor magyaráz, csak rám nem? Ez már az utolsó nap volt.


2019. nov. 20. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

A féltékenységbe nem lehet belehalni, ahogy a hülyeségbe sem. Te vagy rá az élő példa. Hány éves vagy 12?!


Egy vadidegen pasi miatt, akihez az égvilágon semmi közötök nincs egymashoz, ilyen tini hisztit levágni, ne haragudj, de nevetséges.

Nem te voltál egyedül az oktatáson, még jó, hogy nem csak veled foglalkozott, mégis mit képzelsz?

Az, ha valaki kedves veled, és beszélgetni próbál egyáltalán nem jelenti azt, hogy tetszel neki vagy bármit is akarna tőled. Nem kell mindenbe belelátni valami többet.


Nőj fel, addig hiába vársz bármire is, mert nekem elviselhetetlennek tűnsz egyébként. De ha még nem vagy túl a tini korszakon, akkor ne foglalkozz felnőtt férfiakkal.

2019. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Te nem vagy normalis! :D

Egy oktato aki napokig velunk volt, megtetszett es feltekeny voltam mert azt mondta hogy megjegyzi a lanyt, te erre azt mondod hogy tini vagyok es nojjek fel?

Ejjjha

2019. nov. 20. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Legalábbis azon a szinten vagy, igen.

Amíg így viselkedsz, nem lesz barátod, az biztos. A 13 éves kislányok hisztiznek ilyenek miatt. De ha szerinted ez felnőtt emberhez méltó viselkedés, lelked rajta, csak kicsit szánalmas.

Véleményért jöttél, azt kaptál, fogadni is tudni kellene úgy is, ha mást vártál.

2019. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!