Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy tetszem egy...

Miért van az hogy tetszem egy fiúnak, de miután látja hogy szomorú, kedvetlen, visszahuzodo vagyok inkább nem is néz ram/szól hozzám? 19

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tetszettek egy fiúnak. Láttam a nezesen,éreztem. Egyértelmű volt.

Eléggé szomorú lány vagyok, későn nyílok meg stb.

Miután látta a személyiségem, már egyáltalán rám se nézett, elkapta a tekintetét, egyáltalán hozzám sem szólt semmi. Volt olyan is hogy a cipőmet nézte meg a lábamat miközben ő tudta hogy a szemkontaktust keresem vele.


Ez azert van mert nem tetszik neki a személyiségem?

Egyebjwnt alapból kedves vagyok de pont mikor megismertuk egymást napi 2 órát aludtam, minden osszejott nagyon nem volt bennem semmi iránt lelkesedes.


2019. nov. 22. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
A búvalbélelt savanyú uborkákat nagyon nem szeretik a férfiak. Még akkor is nehéz kezelniük, amikor tartós a kapcsolat, de ismerkedni ilyennel nem fognak. Vagy csak a nagyon elszánt, csodában reménykedők.
2019. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

#1: Legfeljebb az éretlen kisfiúk.

Egy FÉRFI akkor is szereti a barátnőjét (kiszemeltjét), ha annak nincs éppen 100%-os jókedve. Sőt, ha látja rajta, hogy valami nincs rendben, akkor nem magára hagyja, hanem lehetőségeihez mérten próbál segíteni.

Egyébként meg ez egy jó próbája annak, hogy tényleg alkalmas jelölt-e egy kapcsolatra.

2019. nov. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

#2

Te miről beszélsz?

És főleg hogy jön ide a szeretet?

Még csak meg sem ismerkedtek, a szemezési fázisnál tartanak!

Vagy nem vagy tisztában a szeretet fogalmával, vagy nálad is úgy potyog mint az amerikai filmekben, köszönés gyanánt.

2019. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

"...szomorú, kedvetlen, visszahuzodo vagyok "

Változtass, vagy egyedül maradsz!

Ki a fene akar egy szomorú, kedvetlen, visszahúzódó partnert? Az élet amúgy sem fáklyásmenet és ehhez még egy negatív töltetű barátnő...!

2019. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi, fiúk is megkapjuk a lányoktól, hogy a mindig szomorú, visszahúzódó fiú iránt nem érdeklődnek a lányok, úgy látszik, ez fordítva is igaz.


Nehéz erre mit írni, nem mondom azt, hogy legyél vidám, hanem inkább azt, hogy legyél olyan, amilyen vagy. Vannak ilyen emberek, akik nem vidámak, ezzel nem lehet mit csinálni, mások kedvéért hülyeség vidámságot erőltetned magadra, és az tényleg erőltetett lenne... Viszont pár dologban megpróbálhatsz mégis változtatni, valamennyire az embernek el kell adni magát az életben, és a körülményekhez is igazodni kell. Tehát alapvetően maradj olyan, amilyen vagy, de próbálj a környezethez is idomulni. Ha már nagyon "hiányod" lesz, menni fog az, ne félj!

2019. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!