Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben 22 évesen ennyi pénzzel?

Figyelt kérdés
Örökölni fogok valószínűleg min. 500-600 ezer Ft-ot. Dolgozok, autóm van, de azonkívül semmim. Párommal saját lakásra gyűjtünk, de csak otthon eltesszük és ennyi. Nem Fundamentázunk meg semmi. Nem szeretném elkölteni, hogy befektessem bármibe ahhoz kevés, de igazából a lakáshoz se kerülünk vele annyival közelebb még.
2019. nov. 22. 23:12
 1/9 anonim válasza:
Eltenném akár a lakáshoz (hisz több a semminél, sőt) akár későbbre, hátha szükség lesz rá.
2019. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eltennem, mindig jol jön egy kis tartalek
2019. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 nemaRendőrség ***** válasza:

Be a bankba, lekötni.

Egyik sem éri meg, de nehéz kivenni így nem tudod elkölteni.

Én gépjárműnyereményben tartom a pénzem, mert a többivel sem vagyok sokkal előrébb, és hátha nyerek.


Esetleg állampapír

2019. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
Értelme nincsen. Ennyiből az életbe nem kapsz lakást. Gyűjtögetni minek? Mire összegyűlne, addigra még drágább lesz. Feleslegesen ülsz rá! Lesz egy csomó pénzed, (ami nem is olyan sok) de minek? Értelmes dologra költeni kevés, éhenhalni meg sok! Vedd meg a legújabb Iphonet, a maradékot meg igyad el!
2019. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Miss Endzsi ***** válasza:
19%
Én utazásra költeném, kikapcsolódásra.
2019. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Blade Bone ***** válasza:
0%
Lakásra kevés, de a lakás amúgy sem termel otthonként hasznot... De viszont ha a lakásra tett pénzt összedobnátok evvel az örökséggel, és megforgatnátok egy jó biznisszel, valószínűleg hamarabb juthatnátok közös otthonhoz, mint adott esetben a sima gyűjtögetéssel.
2019. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Utazzatok!
2019. nov. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
Egy kis részét költsd arra, ami boldoggá tesz, és eddig a pénz miatt ezt nem tetted meg (valami drágább ruha, parfüm, étterem, wellness hétvége, akármi), a többit tedd félre későbbre, hátha jól fog jönni.
2019. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én most épp ha lenne ennyim beiratkoznék egy tanfolyamra belőle, vennék még karácsonyi ajándékot a maradékból pedig elmennék síelni.
2019. nov. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!