Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk bennetek megindít BÁRMIT...

Fiúk bennetek megindít BÁRMIT is ha a lány aki inkább cuki és nem modell, finomat süt-főz és külön nektek csinál valamit?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen romantikára kell gondolni de ha a lány kifejezetten nektek készít valamit abból ti mit vonnátok le? (Tegyük fel hogy egy olyan fajta sütit amit nagyon szerettek)

2019. nov. 24. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván örülnék neki, és venném a lapot. Bár ezt a "inkább cuki és nem modell" dolgot nem tudom értelmezni.
2019. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Arra következteték, hogy bejövök neki és nyilván jól esne a gesztus. Hogy ebből lehetne-e több is az a lány természetétől függ, meg persze nem kell modell alkatúnak lennie, de legyen igényes.
2019. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Jó lenne nagyon. De sajnos engem egy lány sem tud szeretni.
2019. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Tehát egy túlsúlyos vitamingolyó engem is fel akarna hizlalni?!

Sajnos nem jönne be a mesterkedése, hogy megfogjon.

2019. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem nem az elegáns nőiesség megtestesítője ha így jobban tetszik :D
2019. nov. 24. 22:17
 6/15 A kérdező kommentje:
4-es szakadok :'D
2019. nov. 24. 22:18
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
A külsőnek mi köze egy gesztushoz? Na de még mielőtt ezen kezdünk filozofálni: Azt vonnám le, hogy valamilyen formában fontos vagyok neki. Ez lehet baráti, vagy bármi más. Kivétel ha úgy főz, mint a volt kolléganőm. Azt inkább tömeggyilkosságra való kísérletnek hívom még akkor is, ha állítólag tud sütni-főzni. Azóta vannak rémálmaim a fasírttal és a WC kagylóval.
2019. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Normális férfit nem a modellek érdekelnek, hanem nők.
2019. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
A modell kinézetű nőket viszont nem a lúzerek érdeklik, hanem a valódi férfiak.
2019. nov. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
#9: A valódi férfiakat a valódi nők érdeklik, nem az amolyan kikent modellecskék.
2019. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!