Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk bennetek megindít BÁRMIT...

Fiúk bennetek megindít BÁRMIT is ha a lány aki inkább cuki és nem modell, finomat süt-főz és külön nektek csinál valamit?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen romantikára kell gondolni de ha a lány kifejezetten nektek készít valamit abból ti mit vonnátok le? (Tegyük fel hogy egy olyan fajta sütit amit nagyon szerettek)

2019. nov. 24. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Egyszer -tévedésből- volt egy ilyen alkalmi tonna-donnám, de az legelső együttlétnél leszakadt alatta az ágy, amikor légiesen ráugrott....
2019. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Volt ilyen lány akit mindig mikor elhívtam magamhoz sütött nekem süteményt, szülinapomra hozott ajándékot..stb. Így vissza gondolva nagyon jó társ. Nem erőszakoskodik, kedves, megértő ...stb. Sajnos szerelmes voltam nagyon egy másik lányba, bánom hogy bele szerettem abba a másik lányba. Pontosan az a cuki típus, alacsony, egyébként eléggé szép arca is volt szemüveg nélkül. Végül nem foglalkoztam vele. Nem akartam hülyíteni hisz ha addig nem éreztem semmit valószínűleg később sem éreztem volna. Azt nem tudom ő érzett-e valamit. Eléggé félénk volt ilyen téren, így sose mondta ki mit is érez. Azt viszont megjegyezte hogy úgy nézek rá mint eddig senki, meg úgy mosolygok. Megindított-e bármit bennem? Nem. xD


Az én tapasztalatom eddig az volt hiába a sok kedvesség ...stb, ahol nem voltak már az elején érzések ott sosem lesznek. Volt hogy én is ott voltam és segítettem másnak a nagyon nehéz pillanatokban, és megmondtam a szándékom már az elejétől kezdve, hogy nem barátkozni akarok. Nem jutottam vele sehova. Szóval az ÉN! véleményem szerint nem ezen fog múlni. Persze lehet más férfiak máshogy látják nem tudom. Mondjuk érdemes feljegyezni hogy én a barátaimhoz se igazán ragaszkodok meg úgy a legtöbb ember nem érdekel, és a lányok/nőknél is baromi ritka ha valaki megfog. Szóval ez függ a személytől.

2019. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hmm.. Tehát az a cuki lány tudja mivel vehet le a lábamról😊

Egyébként ha egy lány kedveskedik nekem akkor azt azért teszi, mert kedvel.. Én mivel alapból szeretem az emberkéket, imádok ismerkedni, így megpróbálnék minél közelebb kerülni hozzá baráti kapcsolatot illetően. Engem kifejezetten nem izgat, hogy egy lánynak milyen a testalkata, ha megkedvelem, akkor alap, hogy felkerül a barátlistára, később meg majd kiderül😉

A cukiság, szépség pedig mindig belülről fakad, így ha megkérdezik, hogy létezik e csúnya nő akkor annyi a válaszom, hogy kinek lelke hamu, annak szépsége is kamu...(finoman fogalmazva😅)

Na de, hogy a kérdésre is válaszoljak: Számomra természetesen beindítana egy folyamatot.. Mégpedig egy kényszert, hogy nekem az adott személyt mélyebben meg kell ismernem, baráti kapcsolatunkat elmélyíteni és szívünket ketté választhatatlan kötéllel összekötni😊

2019. nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Imádom a hasamat, úgyhogy - ha egyébként számomra megfelelő külseje van - akkor nagyot dobna az esélyein.

Az más kérdés, hogy ha olyan a külseje, hogy - finoman fogalmazva - csak az embert tudnám benne látni, nem a nőt, akkor hiába hozza le a csillagokat is.

2019. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
21%

"A külsőnek mi köze egy gesztushoz?"


Mivel jó eséllyel akkor csinál ilyet egy lány a valóságban, ha párkapcsolati értelemben közeledne szeretne valaki felé, nagyon is sok.

2019. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!