Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek új életet?

Hogyan kezdjek új életet?

Figyelt kérdés

Pénzem semmi.

Most kezdtem áruházban dolgozni. Emellett nem is nagyon fogok tudni félretenni és időm se lesz semmire.


A családban most nagy gáz van. Lehet, hogy ki kell segítenem majd egy rokonomat, de még meg is bénulhat.


Át kellene képeznem magam, de már 7 éve tanulok, ez lenne a második átképzésem, pénzem semmi és a boltban talpalás mellett időm se.


Amiket eddig tanultam, abban egy percet se dolgoztam, ami lenni szeretnék, az nem lehetek.


Mit tegyek?


2019. nov. 25. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
talán próbálj ki egy másik országot
2019. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amíg EZT be nem fejezed, NEM KEZDHETSZ ÚJAT!

.

Amennyi infót adsz kérdésedben. (az sem más, csak panasz...), annyival nem lehet tanácsot adni a VÁLTOZTATÁSRA.

Akaraterődet, lehetőségeidet, a lehetőség megkeresésének komoly elhatározás szándékát egyedül te ismered.

2019. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tanultam valamit, szerettem.

Nekem való lett volna, nem emberekkel foglalkozó, használhattam volna az agyamat.

Alapból utálok dolgozni, de ezt talán még szerettem is volna.

Viszonylag rugalmas munkahelyek vannak ezen a területen és jól fizet.


Ott kell hagyjam.


Ezek után milyen ambícióm is kellene, hogy legyen?

2019. nov. 25. 18:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Miert kell otthagynod?


Szerintem varj egy kicsit amig rendezodnek vagy elindulnak valamilyen iranyba a dolgok a csaladodban is.


Egy uj orszag kiprobalasa tenyleg jo lehet ha csak rovid isore is.

Kocakazatot kell vallalni, mert a biztonsago zonaban ami epphogy csak eleg nem fog magatol valtozas tortenni.


Vagy uj fajta munkat keresni pl pincer.

2019. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az ország egy kilátástalan rabszolgatelep putri, hála a jelenlegi "kormánynak". Én is a külföldet javaslom ha meg akarsz élni normálisan. Ott tudsz keresni annyit hogy a családod is ki tudd segíteni.
2019. nov. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!