Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek új életet?

Hogyan kezdjek új életet?

Figyelt kérdés

Most ballagtam el középiskolából. Remélhetőleg ősztől egyetemre megyek. A középiskolás éveim nem teltek túl jól, mondhatni depressziós voltam, de szeretném lezárni a múltat, és tiszta lappal kezdeni.

A jövőben szeretnék nyitottabb lenni, aktív társasági életet élni, mert nagyon magamba zárkóztam az évek során, csak 1 barátom van, de vele is kezd megromlani a viszony, mert egyre különbözőbb emberekké válunk.

Szerintetek mik a lépések ahhoz, hogy megszabaduljunk a múlttól? Arra gondoltam, hogy pl. nagytakarítást tartok, megszabadulok a régi dolgoktól. A külsőmmel is kezdek valamit, mert nagyon sokat híztam, érzelmi evővé váltam.

Még mit tehetnék?


2015. máj. 19. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit
2015. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
zárj ki mindent ami régi és gondolj az új dolgokra :) ismerj meg új embereket ,de válogasd meg kikkel ismerkedsz mert nem érdemes ellenségeket szerezni ,rám is írhatsz majd ha van kedved 18/F
2015. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
qrva sok pénz kell hozzá...
2015. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja bocs csak most olvastam végig..

Ezeken kívül nagyon semmit.

2015. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Találj egy új hobbit, sportot amit szivesen űzöl es igy akaratlanul is új emberekkel fogsz megismerkedni stb.
2015. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!