Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek uj életet?...

Hogyan kezdjek uj életet? Pénz nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Én egy 27 éves férfi vagyok hogyan kezdjek uj életet család és rokonok nélkül hogy ne tudjanak rolam semmit.Mert egyfolytába vernek meg utnek és nagyon szeretnnék uj életet kezdeni nélkülük.de ugy hogy a rendörökse tudjanak rolam semmit.Elöre is kösszönöm a válaszokat és a segitséget

#rokon #szülő #élet #pénz #rám #senki #találjon #rendörökse #kösszönöm
2018. jún. 15. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
előzőre is válaszoltam: próbálj meg olyan munkahelyet keresni, ahol munkásszállás is van hozzá - vannak ilyenek, ez egy elindulás lenne. Esetleg ahol laksz. a munkaügyi központban érdeklődj -nekik van egy listájuk, hogy hol keresnek embereket - talán ott segíteni is tudnak a keresésben.
2018. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon unatkozol? 27 évesen ütnek-vernek?
2018. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1-es jól mondja. nagyon sok gyári meló van amihez adnak szállást, főleg Győr környékén. tudok is jó párat, a fizetés is jó, aztán ha megszedted magad pénzzel, akkor irány Ausztria vagy Németország (vagy ami tetszik). De ha bejelentenek a rokonok, mint eltűnt személyt, akkor keresni fognak. ezt csak úgy tudod kikerülni, ha hagysz szépen egy levelet, hogy nem vagy rájuk kiváncsi és felejtsenek el téged.
2018. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3 mas kösszönöm szépen mert gondolkodtam azon is hogy csak ugy elindulok jó messze mert nem engednek sehová csak pécsen kerresek munkát mondták hogy verjemki a fejemböl hogy külföldre menyek dolgozni mert nem engednek el és egyfolytába azt mondják hogy azt csinálok amit mondanak nekem mert amig itt lakok az lesz és egyfolytába nézik hogy menyi pénzem van.nem tudom hogy mihez kezdjek
2018. jún. 15. 16:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem engednek el - 27 éves vagy. Szerintem meg 12.
2018. jún. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedvves 2 tes nem unatkozok de ezt már nem birom tovább elegem van ebböl az életböl de nagyon volt hogy vissza ütödtem de akkor nagyobat kaptam anyira hogy korházba is kerültem
2018. jún. 15. 16:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves 5 ös nem 12 éves vagyok 27 és nagyon agresziv a szüleim nagyon ragaszkodnak hozám pénz nélkül nem tudok mit csinálni.ha esetlek elmegyek gyalok és irok nekik egy levelet ithagyok minden cucomat csak a bizonyitványokat vinném magammal
2018. jún. 15. 16:45
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
Már a nyári szúnet 1. Napja sem telt el, de.mar ennyire unatkozol? Nagyon lizer lehetsz...
2018. jún. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy... most már 27 éves, eddig 23 voltál :D
2018. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elmebeteg környezet. Kedves Kérdező sokkal hamarabb fel kellett volna ébredned. Ilyen helyről érkezve a sok megalázás után nehéz lesz egy normális környezetben új életet kezdeni. Mindenesetre nagy akarattal és kitartással juthatsz valamire, főleg ha értesz is valami szakmához. Sok sikert kívánok neked!
2018. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!