Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha részegen megyek az állásint...

Ha részegen megyek az állásinterjura mi lesz abbol? Eszreveszik hogy ittam? 19l

Figyelt kérdés

Elegem van hogy olyan stresszes vagyok hogy meg sem merek szolalni. Mikor reszeg vagyok semmi problemam nincs. Nem szorongok.

Viszont felek hogy megerzik rajtam az alkoholszagot.

Szerintetek?


2019. nov. 26. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Részegen ne menj. Max. 1 pohár, és utána rágó, amit kiköpsz interjú előtt.
2019. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Ne részegen menj, csak legyél max spicces. Igyál semlegesebb piát, mondjuk vodkát és az alkohol „bűzét” legalább nem kísérik más szagok mint pl a sörnél.


Elfedésképpen ami jó: petrezselyem zöld, menta, lila Listerin (arra is foghatod az alkoholt), alapos fogmosás. És az is előnyös, ha nem éh gyomorra iszod. Esetleg rágó, de az negatív benyomást kelthet. Száj spray is létezik.


Kívülre meg dezodor (mert az izzadtságban is kiválik a méreganyag, az „alkohol”, büdösebb leszel), lehetőleg görgős (az jobban fed), és vmi szolídabb parfüm.


De ha én már ittasan mennék interjúra, akkor már ezeket pont leszharnám.


Egyébként nem díjazom ezt az ötletet, akkor már inkább vmi gyengébb nyugtató.

2019. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem a legjobb kezdet az tuti. Inkabb vallald be a szorongast, az ugyis kevesbe latszik. Ha viszont megerzik rajtad a piat akkor elvbol nem fognak felvenni. A nyugtato tud meg segiteni, annak szaga sincs es a hatast eleri. :)
2019. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Haha, hát ez nagyon cuki, de aranyos! :-) :-D Végre egy lány akinek eredeti humora van ! :-) Belevaló csaj lehetsz az biztos! Persze, menj csak el részegen, de úgy, hogy a kezedben viszed a pálinkásüveget és azzal kopogtatsz be! Aztán amikor behívnak egy Jó napot kívánok és rögtön utána egy jó nagy kajadarabos taccs a főnök íróasztalának közepére! Én biztosan felvennélek...
2019. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen igen ,a vodkának a szaga érződik legkevésbé

én azt javaslom guríts le pár vodkaszódát, moss fogat, és menj

2019. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Nekem összejött, vizsgán. Lement 4 koktél aztán arra sem emlékszem mi volt. Este hívtam az oktatóm, hogy mi volt.


Azóta úgy is vezetek.

2019. nov. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha építkezésen akarsz elhelyezkedni, ott nem veszik észre. Ők is részegek.
2021. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!