Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg hogy nem...

Hogyan mondjam meg hogy nem megyek el az állásinterjúra?

Figyelt kérdés

3 állásra jelentkeztem vissza is hívtak de az első mellett maradnék a többi 2 nek telefonon hogy mondjam el hogy nem megyek be azaz tartalan

Szépen intelligensen akarom elmondani össze is raktam fejben de azért rákérdeztek :D



2018. jún. 28. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem megyek el
2018. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár én rábeszélnélek, hogy azért hallgasd meg a másik kettőt is (csak hogy tudd, miről maradsz le), nem teszem. Helyette válaszolok a kérdésedre:

-XY vagyok, köszönöm a lehetőséget, de már tárgytalan.

Pont.

2018. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En is mwghallgatnam a másik 2-t.

Ha mégse, akkor legy korrekt, és hivd fel a ceged, higy köszönöd a lehetőséget, de már nem aktuális.

Ennyi.

2018. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy csak ennyi oké köszönöm :)

Túl gondoltam

2018. jún. 28. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Én egyszer lemondtam egy állásinterjút. Később kaptam egy levelet, hogy bár nagyon meggyőző voltam, az állást más kapta meg. Közelükben sem jártam...
2018. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1 hete mondtam le én is egy interjút azért, mert aznap nem járt normálisan a bkv arra, elkésve pedig nem akartam beesni; plusz 1 nappal korábban elfogadtam egy másik ajánlatot és így áttenni már nem tudtam az interjút következő hétre, mert kezdtem az új helyen és fogalmam sem volt, hogy mikorra tehetném át az interjút.

Utána napokig kattogtam rajta, hogy el kellett volna mennem arra az interjúra is.

Szóval szerintem menj el mindre, ha még nem mondtad le!


... de a kérdésedre válaszolva így mondtam le: "jó napot kívánok, X. Y. vagyok, ma 17 órára egyeztettem X.Y.-nal időpontot állásinterjúra és azért keresem, mert szerettem volna jelezni, hogy időközben elfogadtam egy másik ajánlatot, így elnézést kérek, de már nem jelennék meg az állásinterjún."

2018. júl. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!