Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem irigykedtek a bulizó...

Nem irigykedtek a bulizó fiatal egyetemistákra, akik akár heti 3-4-szer is söröznek esténként hetente és kb övék a világ?

Figyelt kérdés
2019. nov. 27. 00:03
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Azokat az igazi extrovertált,irigylésre méltó, társasági életet élő fiatalokat, akiktől rengeteg begyöpösödött, vagy otthonülős, vagy munka-alvás-munka-alvás kiöregedett ember tanulhatna
2019. nov. 27. 00:14
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem. De akkor sem irigykedtem az ilyen társaságra, amikor én is egyetemista voltam.
2019. nov. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mert én a huszas éveim elején is egy gyökérnek tartottam őket, és örültem, hogy én nem vagyok olyan.
2019. nov. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Semmi irigylésre méltó nincs bennük. Mit irigyeljek? Azé a világ aki heti 3-4szer sörözik? Nagyon keveset tudsz a világról, ha neked ennyit jelent. Ez nem irigylésre méltó, hanem szánalmas.
2019. nov. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert én nem vágyom ilyen életre.

Mellesleg attól nem lesz valaki irigylésre méltó, hogy 3-4-szer sörözik egy héten...

2019. nov. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Tanulhatna? Mit is tanulhatna?
2019. nov. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Erre irigykedni? :D Ezt bárki megteheti, nem cucc.
2019. nov. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%

Ez a viselkedést nem irigylem, viszont a lehetőségeiket igen. Kolis voltam, én is buliztam, de azért ez nem úgy nézett ki, mint az amcsi filmekben. Azt a szintet csak a szülők által pénzelt, legjobb kinézetűek tudták csinálni.

Amúgy legyünk őszinték: Egy csomó melós is rakétával indítja a napját, heti hétszer! :D

2019. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elcsíptem egy nagyon jó gondolatmenetet egy ismerősömtől, aminek a lényege nagyjából ennyi: mindenkinek a saját szintjén vannak meg az élet problémái.

Mennyire igaz. Szóval nem, én senkit nem irigylek, mert olyan nincs, hogy valaki élete problémamentes. Lásd az imént felidézett gondolatmenetet.

2019. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal egyetemista vagyok, de introvertált.

Nem irigykedem, ha ilyen életet szeretnék élni akkor azt most ebben a pillanatban elkezdhetném, csak pár száz méterre van egy szórakozóhely. De nincs igényem ilyenre. Nem tartom magam begyöpösödöttnek, nekem így jó, én így szeretek élni, nem szeretem a bulikat, azokat a "menő" partyarcokat meg mégúgysem, akiket te érthetetlen módon irigylésre méltónak tartasz :)

2019. nov. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!