Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországon belül NEI PORI...

Görögországon belül NEI PORI vagy PARALIA? Árban megegyezik a kettő. Fiatal pár vagyunk, és igazából pihenni szeretnék, de persze szeretnénk esténként beülni ide-oda és jó programokra is szívesen beneveznénk. Vélemények?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 14:41
 1/1 vadmarhaa válasza:
Palalia mellet voltam 2éve Olympic beachen és párszor átnéztün Palaliara is, nekem személy szerint a tengerpartja nem tetszett, az apartmanokkal is vigyázni kell, mert prospektusokon nézve olyan szépek , de csak a helyszinen lehet rájönni h az ingatlan szép, de mind közeli képek voltak róla, igy nem látszik sok esetben h a semmi közepén találhatók,a város szélén csomo gazzzal körülvéve,pedig mindegyiknél max 500m irnak,ami viszont a város külsö peremének felel meg.Nei Porirol sok jót hallotam ismeröseimtől.
2013. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!