Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesten hova jár sok...

Budapesten hova jár sok fiatal esténként (ismerkedni szeretnék)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ágyba vagy melegbárba
2013. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 xKakashix ***** válasza:
Hajógyári sziget :D
2013. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Duna medrébe.
2013. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Instantbaaaaaaaa, tuti hely:)
2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagymező utcában van.
2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Morrison's 2, Morrison's Liget, Instant, Romkert, Ötkert, Hajógyári

illetve beülős helyre valamelyik Andersen Pub, B City Pub vagy Ördögkatlan és Ördögsarok az ajánlatom, de ilyet gyakorlatilag a városban bárhol találsz, Blaha környékén is vannak jó helyek.

2013. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az Instant nem rossz, de az utóbbi egy-két évben nagyon felhígult az összetétel szerintem, plusz kb. több a külföldi, mint a magyar, ami egy ideig érdekes, de aztán inkább zavaró (számomra).

Attól függ, milyen zenét szeretsz! Pl. Corvintetőn elég laza electro/dubstep, hip-hop, stb partyk szoktak lenni, én személy szerint az ilyeneket kedvelem.

Ha koncertekre vágysz, akkor állítólag a Budapest Park jó, sokan járnak oda, bár én még nem voltam. Ha pedig inkább diszkót szeretnél, akkor a Hajógyárin van egy rakat, vagy van még a Morrisons, meg ezek.

2013. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem zavaró, h sok a külföldi, pont ettől lesz izgis. Nyelvgyakorlás, stb.... most voltam hétvégén, és meg kell h mondjam, nagyon jó volt:)
2013. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xKakashix ***** válasza:
Amúgy a hajógyári is s*ar lett régen sokkal jobb volt.
2013. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!