Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Gothár Péter...

Szerintetek Gothár Péter zaklatásos esete csak a jéghegy csúcsa?

Figyelt kérdés

Hallottam olyan véleményt, hogy a vizsgán csak az megy át, akik szexuális szolgáltatást nyújtanak a vizsgáztatónak!

Az egyik nagymama pedig azt mondta, hogy a színésznők mind prostituáltak.

Nem akarom elhinni, de ahogyan kezelik ezt a Gothár-féle szexdolgot, és kezdik elkenni, mintha ez pont azt igazolná, hogy a színészvilágban ez alapvető erkölcsi felállás. Lehet, hogy csak én vagyok naiv?


2019. nov. 27. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég sok szakmában jelen van az erkölcstelenség. Több olyan nőt is ismerek, aki jobb jegyért, fizetésemelésért vagy jobb munkáért feküdt. Sőt, 1-2 férfit is. Az más kérdés, hogy a művészvilágból erről könnyebb hallani, mert ők eleve a közönség előtt vannak.

Plusz azért tegyük hozzá, hogyha valaki egy szexuális szolgáltatásért cserébe kap valamit, akkor az nem zaklatás, hanem prostitúció. Én férfiként már kaptam ajánlatot egy bizonyos előrejutásért, de nem mentem bele. Szinte mindig van más út, csak a többség lusta hozzá és utána sír a szája.

2019. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindig elvesztem a fonalat a bulvárhíreknél. Tudom gáz, de nem tudom ki az a Gothár Péter. Én még ott tartottam, hogy a színházban dolgozó öltöztető vagy jegyszedő zaklatott nőket... Aztán hallottam, hogy nem, mert egy rendező. Egy szót sem értek az egészből. Azt sem tudom hogy zajlik egy ilyen szereposztós zaklatás. El sem tudom képzelni, hogy egy metoo-s balhésorozat után még valaki zaklatni mer valakit, ráadásul a munkahelyén, kockáztatva ezzel a karrierjét, hírnevét, mindenét. Ehhez durván mindenki felett állónak kell éreznie magát az embernek. Azt sem értem hogy húzódhat el ez hosszabb ideig, mire várnak ilyenkor a nők? Miért nincs egyiknek sem egy faszija, bátyja, apja, barátja? Több nő is érintett? Mert szerintem az sem mindegy, hogy rendszeresen visszaél valaki a hatalmi helyzetével, vagy egyszer egy közös bulin annyit piáltak, hogy bepróbálkozott az a Gothár Péter. Nem mindegy hogyan. Hogy fizikai erőszakot alkalmazott, vagy letolt gatyával rohangált a női mosdóban. Szóval szerintem nincs rosszabb, mint egy félig nyilvánosságra hozott, teljesen titokban kezelt ügy, amibe mindenki beleképzelhet bármit. Egyáltalán nem gondolom, hogy minden színésznő prosti. Mert akkor minden bármely területen sikeres nő is prosti. És akkor minden vezető beosztású férfi is az. Az egész világon bárki ha bármit elért ahhoz szopnia kellett valakit? Nem hinném. (És csak viccből jegyzem meg, hogy én aztán semmiben nem lettem sikeres! :D :D) De nem azért mert nem álltam a .... másik végére, mert nem hiszem, hogy minden csak ezen múlna.

Milyen jéghegyet képzelsz el, aminek ez lenne a csúcsa? A színházi pincékben fogvatartott színésznövendékeket, vagy hogy? Komolyan kérdezem, mert nem értem. Látszólag itt mintha arról lenne szó, hogy valaki a munkahelyén szexuálisan közeledett egy kollégájához, és ezért kirakták. Bár minden munkahelyen így lenne, ott is ahol nem kaphatnak ekkora nyilvánosságot az esetek, és nincs hova fordulni, mert nem közli a sajtó.

2019. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!