Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szabó Péter egy kókler?

Szabó Péter egy kókler?

Figyelt kérdés
Irreálisan drágán akar segíteni ezer éves axiómákkal. Ha valóban érdekelné az emberek segítése azt ingyen tenné, nem?

2019. febr. 6. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Szabó Péter egy üzletember, és ahhoz nagyon jól ért. (Hogy rohadjon meg!)
2019. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Az, de mivel sokan szeretik a x@rt, így jól lehúzza őket!
2019. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Unokaöcsém szerint Jézus szindrómája van
2019. febr. 6. 20:17
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Mint üzletember zseni az ürge, tudja hogy kell pénzt csinálni magának.
2019. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Amit ő csinál, arra sokan képesek, csak a többség nem akarja kihasználni az embereket.
2019. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Pénzt csinál a semmiből. Szerintem ez valahol zseniális.


Ezen felül semmivel nem rosszabb, mint úgy alapvetően a világ maga.


Ha megnézzük az összes hitgyülekezet, templomok is várják, hogy "adakozz". Itt most nem az átlag csórókról beszélek, akik 10-20 forintot dobálnak, hanem a gazdagokra akik azzal akarják megmutatni, hogy ki szereti jobban Istent, hogy több pénzt adakozik a mise végén a kalapba.


Vagy a Stand Up-osok is csalódást keltőek számomra. Persze először hallani teljesen érdekes, meg király. Csak mikor már azt látom, hogy akárhova megy, mindenhol ugyanaz a pár poén van előadva, vagy még évek után is ugyanaz, akkor elgondolkozom, megéri-e befizetni rá.

2019. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Szabó Péter jó embernek tűnik, de ha ingyen kellene csinálnia, akkor nem csinálná.
2019. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egótrénereknek van egy kis elkülönített helye a pokolban.
2019. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Az ingyen dolgokról is annyit, hogy az építész sem tervezi meg ingyen a házad, pedig milyen jó lesz benne lakni, az orvos sem gyógyít meg ingyen, az ételt sem adják oda ingyen, ha éhen döglünk akkor sem.


Vagy csak saját magam nézve. Építőiparban dolgozom, és elkezdődött a "rá tudsz-e nézni..." kéregetés. Persze havernak oké, csak mikor már a haver haverjának a haverja jön akit egyszer se láttam, akkor nem szívesen jótékonykodom.


Vagy apróság, régen szerettem az informatikát. Ismerősöknek én telepítettem tartottam karban a gépeket. Abból is az lett, hogy utána már az ismerős anyja, csaja, rokonja hozzám jött segítségért. Persze ha azt mondom, hogy X ezer forint, úgy mindjárt megoldották maguk.


Na meg mindenki azt mondja, hogy gonosz Szabó Péterek kihasználják az embert. Aztán másnap felkelnek és bemennek a minimálbérükért robotolni meg termelni a milliókat mások zsebébe.

2019. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Alapvetően a motivációs trénerekkel nincs bajom, habár a társadalom szempontjából nem látom sok hasznát. Feláll egy ember és elkezdi mondani mind a százezer embernek, hogy neki mit kell csinálnia és ezért pénzt kér!!! Ismerősök közti beszélgetéseknél előjönne, hogy ki mit dolgozik. Valaki mérnököt mond, más tanart, megint más orvost, erre a következő azt mondaná, hogy motivációs tréner:DDD hat szerintem néznének rendesen. Ez a Szabó Péter egy olyan hiteltelen beképzelt fsz, azt sem tudom hogy tud bemenni az ajtón. Ő nem motivációs tréner, hanem egótréner szó szerint. Nagyon távol áll a kettő egymástól! Az a arrogáns, nyomorék stílusával elmehet a fenébe.
2019. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!