Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 34 éves férfi tetszik...

Egy 34 éves férfi tetszik nekem, miért mindig a harmincon felüliek tetszenek nekem? 19l

Figyelt kérdés

16 évesen kezdődött akkor egy 28 évessel talalkozgattam de nem fekudtunk le. Aztán most egy 35 éves tetszik de nagyon....

Volt még egy aki tetszett ő is jóval elmúlt 30....

Ez engem nem zavar amugy, csak az a baj ezzel a 35 eves ferfival hogy mit akarhat egy 19 eves lanytol?

En csak komoly kapcsolatot szeretnék és nem egy naiv kislány módjára párszor lefekudni vele hiszen még szűz is vagyok rá adásul

A korombeliekre rá se nézek.....


2019. nov. 30. 21:09
 1/8 A kérdező kommentje:

Mi a baj velem?

Miert van ez?

2019. nov. 30. 21:10
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

"az a baj ezzel a 35 eves ferfival hogy mit akarhat egy 19 eves lanytol?"

Miért, te mit akarsz egy 35 éves férfitól?

Hagyjuk már ezt a korlátolt gondolkodást! Két felnőtt ember szimpátiájáról van szó, ez pedig nem attól függ, hogy 19 vagy, vagy 34.

2019. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Nincs baj veled, mi baj lenne? Felnőttél és tetszik egy férfi. Ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor legyen olyan a magatartásod, hogy ezt a másik fél is tudomásul vegye.
2019. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Most 34, vagy 35 éves? Az attól függ mit lát benned. Ha komoly gondolkodású, értelmes lány vagy, nem adod oda magad rögtön, akár tervezhet veled hosszabb távra is.
2019. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
30%
Én megértem, mi vonzó lehet ennyi idősen egy felnőtt férfiban, de nem baj, ha esetleg összejössz egy idősebbel, rájössz, hogy semmivel nem különbek, mint a saját korosztályod, sőt.
2019. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%

Amit az előző ír az nagyon ritka. Egy 30+os pontosan tudja mit akarsz hallani és azt is mondja akárhogy viselkedsz. 19 évesen nem vagy érett nő, ezt a nálunk idősebbek tudják a legjobban. Elhiteti veled aztán a haverokkal a p$nád lesz a téma. Csak akkor leszel neki érett nő, ha ő is azon az agyiszinten van, mint a korodbeliek (viszont valamiért, neked ők nem jönnek be)

A másik meg a szintkülömbségek. Ha komoly kapcsolatba kezdesz egy 30+ossal könnyen ott találod magad, hogy már családanya vagy, nulla karrier, nulla munkatapasztalat és konkrétan tőle függ az életed (pláne, ha se végzettséged se semmid) ha vége mehetsz a munkásszállóra meg a gyártósor mellé és nem volt fiatal korod. Értem, hogy kéne valaki, de inkább a magány, mint ez nem, aztán lehet jön majd valaki aki korodbeli, ha viszont nagyon erősen ragaszkodsz a 30+hoz akkor lehet egy pszichológus segítene, mivel lehet valami komlexus.

19/l

2019. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Az még hagyján, hidd el létezik ennél nagyobb korkülönbség is, legfeljebb nem látod őket az utcán kézenfogva sétálni nehogy együgyű, visszamaradott gondolkodású emberek beléjük kössenek. Ugyanúgy ránk sütik a bélyeget mint pl. az azonosnemű párokra, állítólag megfélemlítjük és bántalmazzuk egymást, se vége se hossz annak az eszméletlen sok hülyeségnek amit képesek kitalálni rólunk. Holott mi csak szeretni akarjuk egymást amihez mindenkinek joga van. El fog jönni azonban az idő, amikor mindenki nyíltan felvállalhatja majd a kapcsolatát, úgy ahogyan ezt sok Nyugat–Európai országban nagyon sokan már most is megteszik. [link] De ha valakinek sasszeme és oltári szerencséje van, akkor nyárestéken esetleg nálunk is kiszúrhat ilyen párokat. Csak azt tudom mondani, hogy nincs rajta semmi szégyellni való, vállaljátok fel bátran önmagatokat és a szerelmeteket. Azzal legyél együtt akit szeretsz és ebben ne az életkorotok legyen a legfőbb meghatározó szempont. Fel a fejjel, nincs veled semmi baj, teljesen normális vagy! :-) Veled vagyunk, nem vagy egyedül! :-D
2019. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
6-os vagyok. A 4-es válaszolóra gondoltam. Az előttem lévővel egyet értek. Ezek a férfiak, semmivel sem különbek mint a korosztályunk (már azok, akiknek 19 évesek kellenek) sőt egyik-másik még éretlenebb.
2019. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!