Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha 165 centi a...

Mit tegyek ha 165 centi a férfi aki tetszik, viszont nagyon zavar hogy alacsony? 19

Figyelt kérdés

Nagyon zavar hogy majdnem magasabb vagyok nála. Fogadjam el vagy inkább hagyjam?

Mindig úgy gondoltam hogy magas ferfibe szeretek bele mert ez nekem nagyon fontos.... Viszont nála szinte magasabb vagyok sajnos


2019. nov. 22. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne kezd el hülyíteni azért, hogy szeszélyes kis ingadozásaid után egyszer csak írj neki egy "úgy sem illünk össze" szöveget, miután egy nála 20 centivel nagyobb pasi betalál téged. Ha tényleg komolyabban gondolnád vele, akkor nem érdekelne hány centi, ugye ezt azért te is belátod.
2019. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Egyetértek az elsővel, ha tényleg eltántoríthatatlanul vonzódnál hozzá, és vele akarnál lenni, akkor ezt a kérdést ki se írtad volna. Húzhatod pár hétig/hónapig, mire eldöntöd, hogy végképp nem fogsz túllépni ezen a magasság-dolgon, vagy beláthatod most, hogy ez neked túl nagy gond, és békén hagyhatod.
2019. nov. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
A férjem esetében nem zavar, hogy egyforma magasak vagyunk. Viszont volt alacsonyabb pasim, és nem ment, szakítottunk.
2019. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Akkor hagyd a francba. Ha magas pasi kell, akkor keresd meg őt.
2019. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Megfogott a személyisége, minden jó, viszont mikor előtte más fiú tetszett emlékszek hogy sokkal jobban tetszett és akkor tényleg minden jó volt de ő magasabb volt nálam ezerszer. Nem tudom mit csináljak.
2019. nov. 22. 22:17
 6/14 nemaRendőrség ***** válasza:
6%

4-5 centivel magasabb mint barátnőm, cipőben elvész a különbség néha.

1 éve járunk, most költözünk össze.

Ha ebből az oldalból nézzük akkor hajrá.


Ha abból hogy ő 182cm, én meg 187 akkor viszont kicsit más a kép, mi mindketten vonzó, magas emberek vagyunk.


Nálam pl esélyed sem lenne a te magasságoddal.

A magas emberek igyekeznek magas barátnőt találni, mert sokkal sokkal kényelmesebb. Plusz nem rontja le a génjeinket az alacsonyságával.

2019. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

"előtte más fiú tetszett...tényleg minden jó volt de ő magasabb volt nálam ezerszer."


...és azt is otthagytad!

2019. nov. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Tul lehet elni a szakitast, ha viszont meg sem probaljatok akkor mindig ott lesz benned a mi lett volna ha... mellesleg lehet hogy neki te nem jossz be...


Es hidd el ha a szemelyisege valoban hozzad illik jobban jarsz vele mint pl az ubermenschel a valaszolok kozt...


Lerontott genetika... Mintha allatok lennenk.

2019. nov. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Hogy lehet valaki ennyire felszínes? A srác érdekében inkább hagyd békén.
2019. nov. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Én nem mondanám ezt felszínességnek. Sokkal inkább egy ideálnak. Neked a magas az ideálod. Ez viszont becsaphatja az embert. Nekem mindig sötét hajú, sötét szemű, délies pasik jöttek be. Aztán a férjem szőkésbarna hajú, világító zöld szemű lett. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha eljön az igazi, akkor megszűnik az ideálvadászat és csak őt akarod majd, még akkor is, ha magasabb vagy nála. Ennél a pasinál nem az alacsonysága a baj, te inkább már nagyon szeretnél magadnak valakit.
2019. nov. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!