Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért dicséri az egyik férfi...

Miért dicséri az egyik férfi a másikat?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, és van egy csoporttársam akit 15 éve ismerek (iskolatársak voltunk) , de nem nagyon beszélünk, mert nincs közös témánk.



Az idéntől van heti egy közös órám egy másik sráccal, akiről azt vettem észre, hogy tetszem neki. Folyton a közelemben van, keresi a társaságom, de nem mer lépni. Megismerte ezt a volt osztálytársamat (beszéltek párszor), és megtudta, hogy nem nagyon beszélünk (én mondtam neki, mert megkérdezett). Azóta mind kérdez engem, hogy miért nem beszélünk, mert jófej stb. Nem értem, hogy miért csinálja ezt. A volt osztálytársamnak komoly kapcsolata van, biztos nem akar összejönni velem, nekem se a típusom



2019. máj. 4. 10:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!