Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 év felettiek! Ti szeretitek...

30 év felettiek! Ti szeretitek vagy jól esik nektek ha egy fiatal (17-18 éves) letegez titeket?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok.

Természetesen nem tanár-diák és főnök-alkalmazott viszonyban, hanem csak egy egyszerű szituációban.



2019. dec. 1. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem pénztáros csajok tegeznek sokszor, igazából szerintem ez nem jól esés kérdése, mert ők ezt nem kedvességből teszik, hanem kb. mindenkit tegeznek.
2019. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

37 éves vagyok, állandóan tegeznek, fiatalabbnak tűnök a koromnál. Pár éve még a személyit is elkérték, amikor bort vettem.

Akkor sértő a tegeződés amikor kioktatnak vagy mondjuk ilyen szituáció van: tavaly egy nő talált be, mert szerinte elé álltam a sorban. Üvöltözött nekem, hogy MIT CSINÁLSZ? és hasonlók, nem volt normális. Bár ez nem egyszerű szituáció. :D

2019. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A tegezésben nincs semmi sértő. Lehet magázni is bunkó módon meg tegezni is kedvesen.

Engem jobban zavar amikor magáznak vagy akár csak "jó napot"-tal köszönnek a pénztárban miközben az előttem lévőt letegezték. Az, hogy "jól esik" az erős túlzás, fel se tűnik, az tűnik fel és zavar/bosszant ha magáznak.

39f

2019. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

35 vagyok, 20-nak szoktak nézni.(nem én tartom magam annyinak, hanem idegenek néznek annyinak és ezt szóvá is teszik)


Igenis zavar, ha letegeznek. Tökmindegy, hogy ki teszi. Egy taknyos meg pláne ne tegezzen. Efelöl az a kivétel, ha (már) ismerjük egymást, esetleg olyan munkahelyen dolgozunk, ahol mindenki tegeződik.

2019. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Komolyan? Ilyen búval b*szott kortársaim vannak, mint a 4-es válaszoló? Ez szerintem múlt századi hozzáállás.

Nekem jól esik ha fiatalnak tekintetek 30+-san nem akarok megöregedni.

2019. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, ez az általános.
2019. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a tegeződés a fiatalnak nézést jelenti?
2019. dec. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor csókolommal köszönnek nekem a fiatalabbak, mindig meghal bennem valami mélyen.


31/F

2019. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem. Mert nem vagyok kölyökképű (34 évesen 20-nak kinéző). Engem bárki nyugodtan tegezhet, nem zavar.
2019. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
45 éves nő vagyok, még az általános iskolás gyerekek is letegeznek, amikor reggel találkozom velük, a munkatársaim gyerekei sem köszönnek csókolomot. Ez szerintem elsősorban a viselkedésen és a kisugárzáson múlik, az emberek nagy része megérzi, hogy kivel-milyen stílusban szabad vagy lehet beszélni. Én személy szerint örülök, ha nem néznek karótnyelt, tekintélyelvű embernek. Tegezve is meg lehet adni a tisztelete valakinek.
2019. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!