Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiatal lányok, akik az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imre777 kérdése:

Fiatal lányok, akik az idősebb férfiakat szeretitek, Ti hol és hogyan ismerkedtek, szereztek magatoknak idősebb pasit?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 01:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
Engem innen is talált meg leány... S ha van ilyen, örömmel veszem: 40/F/Budapest
2017. ápr. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Sok nyomorèk gyökér...
2017. ápr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó. Nem jön össze neked és más a gyökér?
2017. ápr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
43%
Érdekes, de én is dugtam már itt megismert 16 évest :)
2017. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Nem az hogy nem jön össze :D de 40 évesen kicsit szánalmas kihasználni a fiatalokat, nem gondolod?Azért mert a 30+ os korosztály, nem tud férfi ként tekinteni a fajtádra 😂😂

Egy tudatlan 16 évesnél még lehet esélyed tökös , de ne ragozzuk :)

2017. ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Emészd meg kisfiam a gondolatot, hogy van ilyen! Hogy ki kit használ ki érzelmileg, arrol meg nyugodtan lehetne beszélni!
2017. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

"40 évesen kicsit szánalmas kihasználni a fiatalokat, nem gondolod?"

De 19 évesen nem szánalmas másokat kihasználni, igaz?

Ha egy gimis megfekteti az évfolyamtársát, aztán közli vele, hogy csak annyira volt jó, az nem szánalmas, igaz? Mint ahogy az a huszonéves egyetemista sem, akinek csak arra jók a lányok, ameddig a diszkó mögött leszopják.

Mint ahogy az a 40 éves se szánalmas, aki 40 éves nőket ver át és használ ki, igaz?

Hát rohadtul nem.

A kihasználás egy mocskos, aljas dolog, függetlenül attól, hogy hány éves csinálja. Ha egy 16 éves srác fűz egy 14 éves csajt pusztán azért, hogy megdugja, aztán dobja, az ugyanúgy mocsok dolog, mint ha egy 40 éves csinálja egy 18 évessel. Az, hogy egy ilyen eset mekkora sérülést okoz a lánynak, nem azon múlik, hogy a pasi hány éves.

A kihasználás ott kezdődik, amikor a viszony egyoldalú, hazugságon alapul, és csak az egyik félnek jó (vagy az egyik félnek aránytalanul jobb). Nem kell nagy IQ rájönni, hogy ez nem az életkortól függ.

Az is egy előítéletes, buta felfogás, miszerint egy idősebb férfi biztos, hogy csak fájdalmat, és óriási lelki sebeket okoz. Kapaszkodj meg: egy idősebb férfival is lehet kellemes, örömteli kapcsolata egy fiatalabb lánynak. Sőt, sokkal jobban jár, ha életkortól függetlenül azzal jár, akit szeret, mint ha erőltetetten inkább összejön valaki mással, csak hogy az életkoruk stimmeljen.

És igen, tudom, hogy felfoghatatlan, de nem mindenki csak élő szextárgyként tekint a partnerére, akkor sem, ha az fiatalabb. Tudod, az nem valamiféle fogyatékosság, ha valaki emberszámba veszi a másikat akkor is, ha mondjuk életkorban különbözik tőle.

Persze, tudom, itt sokak szerint aki nem csak megdugni akarja a másikat, és emberként tekint mondjuk egy 16-20 közötti lányra, az már fú, mennyire lúzer, éretlen, fogyatékos, beteg, stb. Persze aki hétvégente mással d*g, vagy aki szívfájdalom nélkül megcsalja a barátnőjét/feleségét, csak mert "ő férfi", az teljesen ép és normális.

Tudod, lehet, hogy borzasztó hihetetlen, de vannak ám, akik a nőben nem csak egy punát, egy testet, meg egy életkort látnak, hanem a személyiséget is. Nem azért, mert fogyatékosak, vagy esélytelenek a velük pontosan egykorú hölgyek körében, hanem mert szerelmesek. Hú, micsoda fogyatékosság, amikor valaki érzelmeket táplál egy nem mellesleg biológiailag teljesen fejlett ifjú hölgy iránt...

De tudod, még ha netán tényleg azért van valaki együtt egy nála fiatalabb lánnyal, mert éretlenebb, gyerekesebb, stb. Akkor mi van? Ha szeretik egymást, és boldogok együtt, miért is lenne ez rosszabb, mint egy akármilyen más kapcsolat?

2017. ápr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

7# esnek, igen, ugyan olyan szánalmas, de egy fiatal tizenéves még naiv, könnyen elhisz akármit....

Értsd jól amit írtam...

2017. ápr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Általanositasz. Ez nem igaz minden esetben! Az én esetem alapjan sem minősitem a naiv, hiszékeny lanyokat!

És itt most csak érzelmekről beszélek!

2017. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Hú!


Köszönöm szépen a válaszokat (bár itt inkább egymással veszekedtek)!


Fiatal lányokat kérdezem, de úgy látom Ők nem nagyon válaszolnak, de örülök, hogy férfiak is írtatok!


Ide tartozik az is, ha nem is nagyon esik róla szó, hogy nem csak idősebb pasik vannak, akik a fiatalabb lányokat kedvelik, hanem idősebb nők is, akik a fiatal fiúkat és természetesen fiatal fiúk között is vannak, akik az idősebb nőket, illetve fiatal lányok között is, akik az idősebb férfiakat, de mi mindig csak a ,,vén f . a . sz . o . kat szidjuk, akik fiatalabb lányokat kedvelnek.

Nem ez volt a kérdés, de ha már itt tartunk, nagyon fontos az is, hogy ,,mindig a vén f . a . sz férfiak használják ki a naiv fiatal kislányokat", ami óriási tévedés, mert sokszor a tízen pár éves ,,kislányok" szívatnak akár 40-60 (vagy több) éves férfiakat, játszanak, szórakoznak velük, kihasználják érzelmileg is, amikor őszintén szerelmes beléjük a férfi!

2017. ápr. 13. 03:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!