Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ennyire bunkók, és...

Miért ennyire bunkók, és rosszindulatúak az emberek?

Figyelt kérdés

Ma sétálok a kis oedogommel (csivi) ki néztünk az egyik plazaba... Tömve volt karácsonyi ajándékok után loholtunk, és több ember hangos menyilvanulasa a kutyám felé, amit én nem tudok egyáltalán tolerálni... Mint egy tengeri malac, 2.nagyon vigyázni kell veluk mert oda kapnak és tiszta agresszívek... Vagy csak szimplán röhögik mert akkora mint egy macska... Ezeknek az embereknek mi a bajuk? Se nem bántotta őket se én. Miért kell ezt?

Ha én megszolnam őket még nekik alna feljebb!


2019. dec. 1. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A nagy orzovedo kutyakat dicserik agyba fobe. Vegyel legkozelebb amstaffot vagy cane corsot. Enyem is imad soppingolni. Igy ha kutyat be lehet vinni,en beviszem kis edest...


Az emberek ilyenek. :/

Puszi a kutadnak :*

2019. dec. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!